Рішення виконавчого комітету №56 «Про схвалення прогнозу бюджету Локницької територіальної громади на 2026-2028 роки (код бюджету 175100000)»
| Властивість | Значення |
|---|---|
| Скликання: | -------- |
| Сесія: | ------- |
| Тип документу: | Рішення виконавчого комітету |
| Дата: | 28.08.2025 |
| Номер документу: | 56 |
| Назва документу: | Про схвалення прогнозу бюджету Локницької територіальної громади на 2026-2028 роки (код бюджету 175100000) |
| Прикріплені файли: |
ЛОКНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛОКНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Р І Ш Е Н Н Я
28 серпня 2025 року №56
Про схвалення прогнозу бюджету Локницької
територіальної громади на 2026-2028 роки
(код бюджету 175100000)
Відповідно до статті 75¹ Бюджетного кодексу України, підпункту 1 пункту а) статті 26,28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 31 травня 2021 року № 548 «Про схвалення Бюджетної декларації на 2022-2024 роки», листа Міністерства фінансів України від 09.06.2021 № 05110-14-6/18181 «Про прогнози місцевих бюджетів на 2022-2024 роки», з метою забезпечення послідовності бюджетного процесу, заслухавши інформацію начальника фінансового відділу Замашної Марії Володимирівни. щодо необхідності схвалення Прогнозу бюджету Локницької територіальної громади на 2026- 2028 роки, виконавчий комітет сільської ради
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВИРІШИВ:
- Схвалити Прогноз бюджету Локницької територіальної громади на 2026 – 2028 роки (додається).
- Фінансовому відділу Локницької сільської ради Прогноз бюджету на 2026-2028 роки, схвалений виконавчим комітетом Локницької сільської ради, разом із фінансово-економічним обґрунтуванням подати для розгляду Локницькій сільській раді.
- Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету комунальної власності та соціального розвитку.
Сільський голова Петро ХАРКОВЕЦЬ
Додаток
до рішення виконавчого комітету
Локницької сільської ради
від 28.08.2025 №56
ПРОГНОЗ
БЮДЖЕТУ ЛОКНИЦЬКОЇ
СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
НА 2026 – 2028 РОКИ
1. Загальна частина
Прогноз бюджету Локницької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки (далі-Прогноз) розроблено відповідно до вимог статті 751 Бюджетного кодексу України дію якої відновлено Законом України від 18.09.2024 № 3979-IX “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо відновлення середньострокового бюджетного планування на місцевому рівні та приведення окремих його положень у відповідність із законами України, базуючись на схваленій постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2025 №774 Бюджетній декларації на 2026-2028 роки, Основних прогнозних макропоказниках економічного і соціального розвитку України на 2026-2028 роки (лист Мінекономіки від 14.04.2025 №3011-02/30287-03), Податкового та Бюджетного кодексів України, Стратегії розвитку на період до 2027 роки зі змінами, що визначає ключові вектори розвитку області на найближчі роки, змін до Державної стратегії регіонального розвитку до 2027 роки, які враховують наслідки війни для територіальних громад та регіонів, щодо необхідності підвищення рівня безпеки, стійкості до зовнішніх загроз, а також важливість інтеграційних процесів, Стратегії розвитку Локницької сільської територіальної громади на період до 2027 року, що спрямована на адаптацію до сучасних умов, забезпечення стабільного розвитку громади, покращення якості життя мешканців та посилення її здатності протистояти новим викликам і змінам, які відбуваються як на національному, так і на міжнародному рівнях, а також на основі комплексного аналізу економічної ситуації, стану фінансового потенціалу, оцінки досягнутого рівня розвитку економіки і соціальної сфери Локницької сільської територіальної громади. Прогноз складено, враховуючи Методичні рекомендації та Інструкцію щодо складання місцевих бюджетів на середньострокову перспективу, затверджених 2 наказом Міністерства фінансів України від 02.06.2021 № 314 (із змінами та доповненнями).
Метою середньострокового бюджетного прогнозування є створення дієвого механізму управління бюджетним процесом як складової системи управління місцевих фінансів, встановлення взаємозв’язку між стратегічними цілями розвитку територіальної громади та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики. Основними завданнями бюджетної політики Локницької сільської територіальної громади на період 2026-2028 років є:
-спрямування наявних фінансових ресурсів місцевого бюджету у відповідності з напрямками стратегічного та соціально-економічного розвитку громади, забезпечення розвитку галузей згідно з передбаченими заходами;
- посилення бюджетної дисципліни та контролю за витратами бюджету; - дотримання граничних обсягів дефіциту бюджету та своєчасне в повному обсязі виконання зобов’язань за договорами;
- забезпечення фінансування інвестиційних проектів (програм), що мають термін реалізації більше одного року.
На середньострокову перспективу, в умовах відновлення економіки України, основними завданнями місцевого бюджету є: - забезпечення справедливої, стабільної, спрямованої на забезпечення фіскальної достатності системи оподаткування як фактору активізації підприємницького потенціалу та зниження частки тіньової економіки; - підтримка структурних реформ в економічній і соціальній сфері та залучення інвестицій в економіку; - підвищення ефективності управління бюджетними коштами шляхом подальшої оптимізації місцевих програм та мережі бюджетних установ.
Цілями які планується досягти у середньостроковій перспективі в рамках виконання завдань прогнозу являються:
- Посилення економічної спроможності громади: прогнозні показники включають економічні індикатори, такі як зростання обсягів сільськогосподарського виробництва, збільшення доходів місцевих підприємств, залучення інвестицій у аграрний сектор і туризм, а також підвищення рівня зайнятості. Ці показники спрямовані на підтримку цілей, таких як розвиток підприємництва, сільськогосподарської галузі та переробки і туризму ;
- Люди як основа розвитку громади: прогноз включає соціальні показники, зокрема демографічні прогнози, охоплення населення медичними та освітніми послугами, а також інтеграцію внутрішньо-переміщених осіб (ВПО) і ветеранів, що відповідає цілям, а саме умови для молодих сімей, покращення медичних послуг, модернізація освіти, підтримка ВПО та ветеранів;
- Підвищення стійкості громади через цифрові, просторові та екологічні рішення: прогнозні показники охоплюють модернізацію інфраструктури (дороги, водопостачання, енергетичні мережі), цифровизацію адміністративних послуг і розвиток екологічної інфраструктури (управління відходами, енергоефективність), що відповідає цілям, а саме модернізація інфраструктури, цифровізація, просторовий розвиток та екологічне управління.
3 Очікуваними результатими є покращення добробуту населення, підвищення комфорту та якості життя, освіченості мешканців, розвитку економіки Локницької сільської територіальної громади, підвищення її конкурентноспроможності та створення нових робочих місць, а також створення позитивного іміджу регіону та максимально ефективного використання його ресурсів і можливостей.
Ризиками прогнозу мікроекономічних показників є:
- подальша ескалація військових дій на території країни;
- можливе пошкодження об’єктів критичної інфраструктури та виробничих потужностей;
- ризики блекаутів під час опалювального сезону;
- погіршення енергетичної безпеки;
- зростання цін на світових сировинних ринках, зменшення обсягів виробництва (для промислових товарів) та / або до різкого росту цін на окремі товари або групи товарів для населення;
- посилення інфляційних процесів;
- погіршення платоспроможності реального сектору економіки;
- погіршення купівельної спроможності населення;
- дефіцит кваліфікованих трудових ресурсів (робітничих професій);
- подальше збільшення міграції населення, в тому числі молоді тощо.
Прогноз включає індикативні прогнозні показники бюджету Локницької сільської територіальної громади (далі-бюджету громади) за основними видами доходів, видатків, кредитування, фінансування, місцевого боргу та місцевих гарантій, показників бюджету розвитку, інвестиційних проектів, взаємовідносин бюджету громади з Державним та іншими місцевими бюджетами на середньострокову перспективу.
Прогноз грунтується на принципі збалансованості бюджету, підвищує результативність та ефективність витрачання бюджетних коштів, посилює бюджетну дисципліну, спрямовує фінансові роесурси на реалізацію пріоритетних соціальних напрямків та завдань для забезпечення динамічного і збалансованого розвитку громади.
2. Основні прогнозні показники економічного та соціального розвитку
Локницька територіальна громада утворена 28 серпня 2016 року, внаслідок об´єднання чотирьох сільських рад: Локницької, Кухченської, Кутинської та Нобельської. На той час до складу громади входило чотирнадцять сіл: Локниця, Храпин, Кухче, Новосілля, Радове, Кутин, Заозер´я, Задовже, Кутинок, Любинь, Нобель, Дідівка, Котира, Млин. В 2020 році до Локницької громади приєдналися ще дві сільські ради: Омитська та Сенчицька до складу, яких входило шість сіл: Омит, Гориничі, Ниговищі, Прикладники, Сенчиці, Дубчиці. Нині до складу громади входять 20 сіл: Дідівка, Задовже, Заозер'я, Котира, Кутин, Кутинок, Кухче, Локниця, Любинь, Млин, Нобель, Новосілля, Омит, Гориничі, Ниговищі, Сенчиці, Дубчиці, Прикладники, Радове, Храпин. Загальна площа громади становить 36288,4 тис гектара. Чисельність населення - 4800 осіб.
Адміністративний центр громади Локницька сільська рада розташований у селі Локниця вул. Центральна, 55 за 220 кілометрів від обласного центру м.Рівне та за 131 км від районного центру м. Вараш..
Локницька ТГ розташована у північно-західній частині Вараського району Рівненської області. Межує з Любешівською громадою Волинської області, Зарічненською громадою та з республікою Білорусь.
Територією протікає три річки: Веселуха, Стохід, Прип′ять та знаходяться п'ять озер: Задовження, Посвідське, Засвідське, Нобельське, Омитське.
На території громади створено Нобельський національний природний парк з метою збереження, відтворення та ефективного використання типових і унікальних природніх комплексів Західного Полісся, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність. В межах національного парку розташовані озера Нобель, Засвітське.
На протязі 2025 року сільською радою, а також всіма її відділами, спеціалістами, виконавчим комітетом, проводилась робота для покращення економічної ситуації в територіальній громаді, ефективного використання бюджетних коштів, а також, вирішення проблем соціального характеру.
За звітній період сільською радою було прийнято низку рішень, які сприяли розвитку населених пунктів Локницької сільської ради.
Основними цілями та пріоритетами соціально-економічного розвитку громади є:
- створення умов по підвищенню якості рівня життя населення;
- забезпечення виконання соціальних програм, що фінансуються за рахунок бюджетів усіх рівнів;
- збереження та оновлення існуючої соціальної інфраструктури Локницької сільської територіальної громади;
- організація відповідних умов для забезпечення навчального процесу;
- впровадження сучасних інформаційних технологій у навчально-виховний процес державного стандарту освіти;
- збереження історико-культурної спадщини.
При визначенні показників Прогнозу на середньостроковий період враховано показники визначені Бюджетною декларацією:
- основні макроекономічні показники економічного і соціального розвитку України та окремі припущення на 2026-2028 роки:
- розміри мінімальної заробітної плати та посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки:
гривень
|
Показник |
з 1 січня 2026 року |
з 1 січня 2027 року |
з 1 січня 2028 року |
|
Розміри мінімальної заробітної плати |
8688 |
9374 |
10059 |
|
Розміри посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки |
3470 |
3744 |
4018 |
- розміри прожиткового мінімуму, які розраховано з урахуванням підвищення темпів індексу споживчих цін для відповідних років, що становитиме:
гривень
|
Показник |
2026 рік |
2027 рік |
2028 рік |
|
На одну особу |
3171 |
3358 |
3536 |
|
Для дітей віком до 6 років |
2783 |
2947 |
3103 |
|
Для дітей віком від 6 до 18 років |
3471 |
3676 |
3871 |
|
Для працездатних осіб |
3288 |
3482 |
3667 |
|
Для осіб, які втратили працездатність |
2564 |
2715 |
2859 |
3. Дохідна спроможність бюджету Локницької об’єднаної територіальної громади
При складанні прогнозу бюджету забезпечено збалансованість дохідної та витратної частин, у тому числі з урахуванням коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціальний фонд).
Прогноз включає показники бюджету Локницької сільської територіальної громади за основними видами доходів, видатків, кредитування та фінансування, взаємовідносинами бюджету територіальної громади з бюджетами інших рівнів, враховує положення та показники, визначені прогнозом, а також прогнозні показники за бюджетними програмами.
Зазначені показники є основою для складання головними розпорядниками бюджетних коштів планів своєї діяльності, місцевих програм та формування показників проєкту бюджету територіальної громади на 2026 рік. Формування проєкту бюджету на відповідний рік здійснюватиметься з урахуванням змін основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку територіальної громади, а також змін у нормативно-правовій базі.
При розрахунку показників бюджету Локницької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки враховано підвищення розміру мінімальної заробітної плати, динаміку надходжень за 2024 рік та очікуване виконання за 2025 рік, норми податкового та бюджетного законодавства та застосування чинних ставок оподаткування, індекс споживчих цін.
Обсяг ресурсу бюджету Локницької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки прогнозується в обсягах:
- 2026 рік-65 489 500 грн.,
- 2027 рік-71 749 000 грн.,
- 2028 рік -81 882 800 грн.
Загальні показники доходів, фінансування, повернення кредитів до бюджету, загальні граничні показники видатків бюджету та надання кредитів з бюджету відображені в додатку 1 до цього прогнозу.
4. Показники доходів бюджету
Законодавчою основою формування дохідної частини бюджету Локницької сільської територіальної громади є норми Бюджетного та Податкового кодексів України.
При прогнозуванні обсягу доходів бюджету територіальної громади на 2026-2028 роки враховано:
- фактичні показники економічного і соціального розвитку територіальної громади за 2023 -2024 рік;
- очікувані показники економічного і соціального розвитку Локницької сільської територіальної громади за 2025 рік;
- прогнозні показники економічного і соціального розвитку на 2026-2028 роки;
- макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2026-2028 роки, схвалені постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2025 р. № 946 та визначені Бюджетною декларацією на 2026-2028 роки, що затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2025 №774;
- застосування чинних ставок загальнодержавних податків;
- застосування індексу споживчих цін, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель населених пунктів;
- підвищення розміру прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки;
- зміни місцезнаходження суб’єктів господарювання - платників податків;
- інформацію структурних підрозділів селищної ради.
Відповідно до статей 98-100 Бюджетного кодексу України система бюджетного вирівнювання передбачає горизонтальне вирівнювання податкоспроможності територій залежно від рівня надходжень податку на доходи фізичних осіб у розрахунку на одного мешканця, шляхом передачі трансфертів. Очікуваний обсяг базової дотації на 2026, 2027, 2028 роки розраховано в сумі 16353900 грн., 19813000 грн.,27276400 грн., відповідно.
Основними джерелами формування дохідної частини бюджету громади, як і в попередні періоди, залишатимуться податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податку у вигляді заробітної плати та плата за землю. Прогноз надходжень з податку на доходи фізичних осіб розраховано відповідно до єдиної ставки (18 %) оподаткування доходів фізичних осіб.
Розрахунок прогнозної суми плати за землю на 2026-2028 роки проведено за підсумками фактичних надходжень за попередні роки. Збільшення надходжень податку на майно (плати за землю) зумовлено прогнозованим збільшенням площ, щодо яких проведена грошова оцінка земель, проведенням інвентаризації земельних ділянок, наданих у користування та оренду, проведенням індексації нормативної грошової оцінки землі та укладенням нових угод на оренду землі і переглядом розміру орендної плати.
Прогноз неподаткових надходжень (адміністративний збір, державне мито) розроблений на підставі динаміки надходжень за попередні роки.
Показники за основними видами доходів бюджету Локницької сільської територіальної громади відображені в додатку 2 до цього Прогнозу.
5. Показники фінансування бюджету, показники місцевого боргу, гарантованого Локницької сільської територіальної громади боргу та надання місцевих гарантій
На середньостроковий період прогнозується профіцит по загальному фонду на суму коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціальний фонд), та дефіцит по спеціальному фонду бюджету на суму коштів, що передаються із загального фонду до бюджету розвитку (спеціальний фонд),
Показники фінансування бюджету Локницької сільської територіальної громади відображені у додатку 3 до цього Прогнозу.
6. Показники видатків бюджету та надання кредитів з бюджету
Основним завданням бюджетної політики на місцевому рівні на 2026-2028 роки залишатиметься забезпечення стабільності, результативності, стійкості та збалансованості бюджету територіальної громади, ефективне використання бюджетних коштів в умовах обмеженості бюджетних ресурсів. Фінансування видатків бюджету Локницької сільської територіальної громади, цільових програм здійснюватиметься в рамках жорсткої економії бюджетних коштів. В цих умовах визначальним стане підвищення ефективності видатків, що відбуватиметься на основі їх пріоритетності та оцінки ступеня досягнення очікуваних результатів.
Першочергово при формуванні видаткової частини прогнозу бюджету враховано вимоги статті 77 Бюджетного кодексу України щодо забезпечення потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами та некомерційними підприємствами охорони здоров’я. Враховані також обсяги видатків, необхідні для забезпечення стабільної роботи установ та закладів соціально – культурної сфери, надання соціальних гарантій для малозахищених категорій громадян, підтримки в належному стані об’єктів житлово – комунального господарства, виконання в межах фінансових можливостей цільових (комплексних) програм.
Пріоритетними завданнями розвитку галузей є:
Державне управління. Пріоритетними завданнями апарату селищної ради та її виконавчих органів є належне фінансове забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування для здійснення ними повноважень, визначених Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та іншими нормативно-правовими актами.
Основними результатами, яких планується досягти, є продовження забезпечення якісного, максимально зручного та комфортного обслуговування громадян.
Освіта.
Цілі державної політики у сфері освіти реалізуються головними розпорядниками бюджетних коштів та у середньостроковій перспективі будуть направлені на повноцінний розвиток кожної дитини, її успішну інтеграцію в українське суспільство та європейську інтеграцію; забезпечення діяльності дошкільних навчальних закладів, створення умов для їх функціонування, зміцнення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів; урізноманітнення моделей організації дошкільної освіти, охоплення дітей обов’язковою дошкільною освітою; здійснення заходів для забезпечення якісної, сучасної, конкурентоспроможної та доступної освіти шляхом реалізації таких заходів: забезпечення в рамках продовження реформи загальної середньої освіти «Нова українська школа» якісної та доступної освіти шляхом стимулювання вчителів до професійного розвитку; забезпечення закладів загальної середньої освіти сучасним навчальним обладнанням та оновлення матеріально-технічної бази; розбудова безпечної та інклюзивної системи освіти за допомогою наближення освітніх послуг учням з особливими освітніми потребами максимально до місця їх проживання, врахування індивідуальних потреб і можливостей таких здобувачів освіти; забезпечення доступності мистецької і позашкільної освіти та інтегрування її в європейський простір.
В результаті проведеної роботи очікується створення нового освітнього середовища, яке відповідає вимогам сьогодення; сприяння підвищенню мотивації учнів до навчання, а вчителів - до професійного розвитку; надання освітніх послуг учням з особливими освітніми потребами максимально наближено до місця проживання та з урахуванням їх індивідуальних потреб і можливостей.
Соціальний захист та соціальне забезпечення .
Основними цілями реалізації державної політики у цій сфері на 2026-2028 роки є посилення адресної соціальної підтримки для підвищення ефективності використання бюджетних коштів та їх спрямування соціально вразливим верствам населення. Завданнями на 2026-2028 роки є: забезпечення максимальної адресності та наближеності надання відповідної соціальної підтримки тим, хто її потребує; прозорість та доступність в отриманні соціальної підтримки; забезпечення захисту прав дитини, у тому числі шляхом розвитку сімейних та інших форм виховання дітей, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа; удосконалення механізму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі в умовах децентралізації з урахуванням міжнародних стандартів.
Очікувані результати - адаптація системи надання соціальних послуг до нових вимог законодавства, спрощення порядку надання соціальних послуг через впровадження нових, сучасних комп’ютерних та Інтернет-технологій; охоплення соціальним захистом максимальної кількості сімей та малозабезпечених громадян, які потребують підтримки місцевої влади.
Культура і мистецтво .
Основними завданнями цієї галузі є популяризація народної творчості, її осучаснення; проведення культурно-мистецьких заходів, спрямованих на відродження історичної пам’яті та естетичне виховання молоді; розкриття творчого потенціалу різновікових груп населення територіальної громади.
Фізична культура і спорт - підвищення рівня залучення населення до занять фізичною культурою та масовим спортом, набуття навичок здорового способу життя, зміцнення здоров’я нації; забезпечення розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту.
Житлово-комунальне господарство .
Пріоритетними напрямками розвитку житлово-комунального господарства є задоволення потреб мешканців в усіх видах житлово-комунальних послуг, створення комфортних умов для проживання і належне утримання об’єктів комунальної власності. Серед основних цілей реалізації державної політики у цій сфері є: забезпечення утримання в належному стані доріг населених пунктів територіальної громади; утримання в належному екологічному та санітарному стані території громади; збереження та утримання на належному рівні зелених зон, кладовищ, зон відпочинку, забезпечення функціонування системи вуличного освітлення.
Граничні показники видатків бюджету Локницької сільської територіальної громади та надання кредитів з бюджету територіальної громади головним розпорядникам бюджетних коштів відображені у додатку 6 до цього Прогнозу.
Граничні показники видатків бюджету Локницької сільської територіальної громади за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету відображені у додатку 7 до цього Прогнозу.
7. Взаємовідносини бюджету з іншими місцевими бюджетами
Прогноз відповідно до статей 103 та 103-3 Бюджетного кодексу України передбачає міжбюджетні трансферти з державного бюджету, питома вага яких у структурі доходів бюджету складає 76,6 % у середньостроковому періоді.
Обсяг трансфертів з державного бюджету складає у 2026 році – 48589500 грн., 2027 році – 54594000 грн., 2028 році – 64602800 грн., відповідно.
Основними трансфертами з державного бюджету є освітня субвенція, базова дотація.
Показники міжбюджетних трансфертів бюджету за видами наведені в додатку 11 до прогнозу бюджету.
Взаємовідносини бюджету Локницької сільської ради з місцевими бюджетами інших рівнів будуть здійснюватись через механізм передачі відповідних міжбюджетних трансфертів, визначених статтею 101 Бюджетного кодексу України.
8. Інші положення та показники прогнозу бюджету
В прогнозі бюджету Локницької сільської територіальної громади на 2026-2028 роки наявні наступні додатки:
- додаток 1 «Загальні показники бюджету»;
- додаток 2 «Показники доходів бюджету»;
- додаток 3 «Показники фінансування бюджету»;
- додаток 6 «Граничні показники видатків бюджету та надання кредитів з бюджету головним розпорядникам коштів»;
- додаток 7 «Граничні показники видатків бюджету за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету»;
- додаток 10 «Показники міжбюджетних трансфертів з інших бюджетів»;
- додаток 11 «Показники міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам».
Не подаються у зв’язку з відсутністю показників:
- додаток 4 «Показники місцевого боргу»;
- додаток 5 «Показники гарантованого Автономною Республікою Крим, обласною радою чи територіальною громадою міста боргу і надання місцевих гарантій»;
- додаток 8 «Граничні показники кредитування бюджету за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету».
- додаток 9 «Обсягу публічних інвестицій на підготовку та реалізацію публічних інвестиційних проектів та програм публічних інвестицій з урахуванням середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій регіону (територіальної громади) на 2026-2028 роки».
Конкретні показники обсягу видатків на 2026-2028 роки будуть уточнюватись залежно від прийнятих нових законодавчих та інших нормативно-правових актів, рішень сільської ради, що впливають на показники бюджету у середньостроковому періоді.
Начальник фінансового відділу Марія ЗАМАШНА
