30 травня на базі Локницької сільської ради було проведено освітянський семінар

Дата: 31.05.2018 11:28

30 травня 2018 року на базі Локницької сільської ради відбувся освітянський семінар. Темою проведення семінару був досвід польських колег, який мали можливість переймати з 12 по 19 травня. Семінар тривав більше 3 годин, але деякі теми та ідеї залишилися невичерпними. Тому в планах найближчим часом провести ще один семінар з цього приводу.30 травня 2018 року на базі Локницької сільської ради відбувся освітянський семінар. Темою проведення семінару був досвід польських колег, який мали можливість переймати з 12 по 19 травня. Семінар тривав більше 3 годин, але деякі теми та ідеї залишилися невичерпними. Тому в планах найближчим часом провести ще один семінар з цього приводу.