28 серпня 2018 року відбулося свято села Локниця. Вже традицією стало проведення Свята села в селах нашої об'єднаної громади, адже це свято єднання.

Дата: 29.08.2018 17:41

28 серпня громада села Локниця святкувала Свято села. Вже традицією стало проведення Свята села в селах нашої об'єднаної громади, адже це свято єднання. Саме в такі моменти пробуджується у серцях любов до своєї малої Батьківщини, ми сповнюємося відчуттям єдиної родини. Щоденна праця жителів села, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. І, звичайно, свої вітання передав мешканцям села Локниця народний депутат України Василь Яніцький та нагородив грамотами з матеріальним винагородженням Алексіюк Ірину Адамівну та Огієвич Жанну Олексіївну, людей, які щоденно стоять на сторожі збереження здоров'я жителів села. Тож хочеться подякувати Василю Яніцькому за велике прагнення працювати і турбуватися про рідний край та своїх земляків.

Подяки висловлювали:

Від Локницької сільської ради:

Кравчуку Василю Миколайовичу,

Надієвцю Андрію Кириловичу,

Корнійчук Валентині Антонівні,

Троневич Любові Михайлівні,

Кушнеруку Віктору Флоровичу;

Від народного депутата Яніцкого Василя Петровича:

Алексіюк Ірині Адамівні,

Огієвич Жанні Олексіївні;

Від українського об’єднання патріотів:

Кушнерук Ганні Олександрівні,

Віднічуку Вадиму Ігоровичу,

Огієвич Ярославі Петрівні.

Цей день подарував усім свято душі, незабутні спогади та відмінний настрій!