Дата: 17.09.2018 13:14

16 вересня 2018 р. в КЗ "Нобельська ЗОШ І-ІІІ ст." проведено районні змагання направлені на профілактику захворюваності на туберкульоз, ВІЛ-інфекції/СНІДу. В змаганнях районного рівня прийняли участь 5 команд.
Команди з Локницької ОТГ: КЗ "Локницька ЗОШ І-ІІІ ст.", КЗ "Нобельська ЗОШ І-ІІІ ст.", КЗ "Кухченська ЗОШ І-ІІІ ст.";
команди з району: Зарічненський НВК, Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. Програма змагань складалась з 2-х етапів:
1-й етап - Знавці медичної справи (теоретична вікторина).
2-й етап - Спортивно-медична естафета: "Швидка фішка", "Влучний м"яч", "Евакуація потерпілого із радіаційної зони", "Медична допомога потерпілого". "Швидкий м"яч".
За підведенням підсумків суддівської колегії команди-учасниці отримали наступні результати: 1 місце - КЗ "Нобельська ЗОШ І-ІІІ ст." 2 місце - КЗ "Локницька ЗОШ І-ІІІ ст." 3 місце - КЗ "Кухченська ЗОШ І-ІІІ ст." 4 місце - Зарічненський НВК, 5 місце - Борівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Усі команди отримали Кубки, призи, грошові винагороди та подарунки від: Зарічненської РДА, Зарічненської районної ради, Народного депутата В.Яніцького та від Червогого Хреста. По закінченню змагать усі учасники поласували солодощами. Спонсор "Солодкого столу" -народний депутат Василь Петрович Яніцький.
Учасники змагань гарно провели недільний день, отримали позитивні емоції, показали свої знання з медичної справи, рівень знань з профілактики таких захворювань як туберкульоз, ВІЛ-інфекції та СНІДу. Саме такі заходи пропагують Здоровий спосіб життя серед дітей та молоді.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)