22 сесія Локницької сільської ради

Дата: 17.10.2018 10:17

16 жовтня 2018 року відбулася 22 сесія Локницької сільської ради

На сесії заслухали звіти сільського голови Харковця П.С. про виконання плану соціально-економічного розвитку за 9 місяців та звіди директорів ЗЗСО про роботу закладів.

Затвердили  проектно-кошторисну документацію « Капітальний ремонт системи опалення (встановлення твердопаливного котла) в КЗ "Храпинська ЗОШ І-ІІ ступенів" Локницької сільської ради Зарічненського району, Рівненської області», внесли зміни до місцевого бюджету.

Розглянули депутатський запит депутата  сільської  ради Соломко В.А щодо покращення електропостачання в с. Радове, зміни до плану соціально економічного розвитку Локницької сільської ради на 2018 рік та земельні питання.

На сесії був присутній начальник поліції району, який виступив з питання про викрадення великої суми грошей з відділення зв’язку в с. Кутин.