УЧАСТЬ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА ВАСИЛЯ ЯНІЦЬКОГО НА СВЯТІ СЕЛА КУХЧЕ

Дата: 16.06.2019 21:07

На Трійцю, відбулося свято села Кухче Локницької ОТГ. Народний депутат України Василь Яніцький також долучився до проведення Свята, передавши грамоти та грошові винагороди з нагоди Свята села та Дня медичного працівника почесним жителям Вакуліч Жанні Степанівні, Погорілцю Ігорю Антоновичу та Харковець Людмилі Степанівні. А також за спонсорські кошти депутата було придбано та вручено на святі села планшет Андрію Васюрчику, він є переможцем у конкурсі по розробці гербу та прапору Локницької ОТГ.
Ми вперше відчули, як це – мати у Верховній Раді свого депутата. Того, хто захищає нас, відстоює наші інтереси, бореться за наші права. Василь Петрович не просто Народний депутат, він наш надійний товариш.

?????????»?????° ?????? ???µ?????° ???°????????????.

?????????»?????° ?????? ???»?µ???? ?????°??????.