Третя річниця об"єднання Локницької гомади

Дата: 04.09.2019 21:29

В неділю ,25 серпня 2019 року в с.Локниця проходив фестиваль "Гостинна громада" приурочений 28 річниці Незалежності України та третій річниці  об"єднання Локницької громади.Участь у фестивалі прийняли всі три старостинські округи, які входять до складу громади , а також села Храпин та Локниця.В рамках фестивалю була проведена концертна програма за участі представників місцевих амоторів з Кухченського , Кутинського, Нобельського старостинських округів та артистів сіл Локниця та Храпин.Були представлені вироби народних умільців з усіх куточків громади, а також можна було пригоститись випічкою та іншими смаколиками, смачною юшкою.Діти моли придбати собі солодку вату ,шарики .До всіх учасників фестивалю з вітальним словом звернувся голова громади Харковець П.С, який розповів про досягнення та реалізовані проекти за попередні роки та висловив сподівання на успішний розвиток громади в майбутньому.Гостями фестивалю були начальник відділу культури і туризму Зарічненської РДА Тетяна Гаврилюк та редактор газети "Полісся" Тамара Алексіюк. В цей день в Локниці панував святковий настрій , довго звучали українські пісні , жартівливі сценки та прекрасна дружня атмосфера.Фестивалю бути! Наступний -в 2020 році в с.Нобель!