Створено при Локницькій ОТГ програмний комплекс "Інтегрована інформаційна система "Соціальна громада".

Дата: 18.02.2020 12:57

З метою організації надання адміністративних послуг соціального характеру мешканцям усіх територіальних громад із застосуванням електронного документообігу. Міністерство соціальної політики направило наказ від
20 січня 2020 року № 45 «Про підключення до програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» (далі - Програмний комплекс).
На основі цього наказу створено при Локницькій об'єднаній територіальній громаді програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» (ПК «ІІС «Соціальна громада»») – це клієнт сервісний WEB додаток, який розроблено з метою наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців об'єднаних територіальних громад (далі ОТГ). ПК «ІІС «Соціальна громада»» об'єднує у єдиному інформаційному середовищі «фронт» - офіси прийом документів від населення. Надаватимуть соціальні послуги на території громади в с. Локниця: Інспектор соціального захисту – Опацька Олена Анатоліївна, в с. Кухче: староста Кухченського старостинського округу – Вакуліч Жанна Степанівна, в с. Кутин: староста Кутинського старостинського округу – Вовчук Альона Михайлівна, в с. Нобель: староста Нобельського старостинського округу -Ташликович Валентина Миколаївна.
Переваги для населення громади:
1. Можливість оформити та отримати адміністративну послугу соціального характеру ближче до місця проживання, а не їхати за нею до УСЗН – у районний центр.
2. Пришвидшення процесу прийому заяв від громадян шляхом формування електронних заяв, як для призначення усіх видів соціальних допомог та компенсаційних виплат, так і для взяття пільговика на облік, призначення житлової субсидії. Електронна заява друкується та підписується заявником.
3. Можливість відстеження стану розгляду заяв після звернення до «фронт» – офісу.

Перелік послуг, які можна отримати через програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»
1. Допомога сім'ям з дітьми;
2. Допомога малозабезпеченим сім'ям;
3. Допомога особам з інвалідністю та дітьми з інвалідністю;
4. Допомога особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю;
5. Компенсація вартості продуктів харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
6. Допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримати дитину або місце проживання їх невідоме;
7. Допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплати послуг їх здійснення патронату над дитиною та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя, підтримка малих групових будинків;
8. Допомога особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психологічного розладу, який за висновком ЛКМЗ потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним;
9. Компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги;
10. Винагорода жінці, якій присвоєно почесне звання України «Мати героїня»;
11. Допомога особам, які постраждали від торгівлі людьми;
12. Допомога на поховання;
13. Допомоги не працюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату;
14. Допомога на утримання дитини в сім'ї патронатного вихователя;
15. Допомога військовослужбовцям, звільненим з строкової служби;
16. Допомога в разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера;
17. Допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання;
18. Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях;
19. Грошова компенсація замість санаторно-курортного лікування;
20. Компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування;
21. Пільги на придбання твердого та рідкого пічного і скрапленого газу;
22. Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.