Як буде проводитися освячення пасок на території Локницької ОТГ

Дата: 15.04.2020 14:04

Сьогодні 15.04.2020 року в приміщені Локницької сільської ради були проведені консультації голови Локницької сільської ради з священиками церков та старостами старостинських округів Локницької ОТГ по питанню вечірнього Пасхального Богослужіння та освячення пасок. Було прийнято такі рішення:

Освячення пасок в селі Локниця відбудеться 19.04.2020 року о 03:20-04:00 починаючи від площадки за територією подвір'я церкви і по вулиці Молодіжна.

Освячення пасок в селі Храпин відбудеться 19.04.2020 року о 05:30 починаючи від магазину і до церкви.

Освячення пасок в селі Новосілля відбудетьсят біля зупинки.

Освячення пасок в селі Кухче відбудеться по вулиці Центральна від адмінприміщення Кухченського старостинського округу в сторону дитячого садочка по асфальту.

Освячення пасок в селі Радове відбудеться по вулиці Березова в центрі села за магазином.

Освячення пасок в селі Задовже відбудеться по вулиці Центральна.

Освячення пасок в селі Заозер'я відбудеться по вулиці Центральна.

Освячення пасок в селі Кутин відбудеться по вулиці Центральна.

Освячення пасок в селі Нобель відбудеться на території подвір'я церкви і по вулиці, яка біля церкви.

Освячення пасок в селі Любинь відбудеться по вулиці Центральна.

Освячення пасок в селі Кутинок відбудеться по вулиці Центральна.

Просимо всіх дотримуватись дистанції 1,5-2 метра та бути в захисних масках чи распіраторі. Перш за все просимо кожного жителя поставитися відповідально до заходів карантину. Всім здоров'я і терпіння.