Коли відбудеться вечірня пасхальна служба в селі Локниця

Дата: 15.04.2020 14:11

В селі Локниця вечірня пасхальна служба 18.04.2020 року відбудеться о 24:00 на території подвір'я церкви. Буде винесена ікона «Воскресіння», яка буде продезінфікована. Після кожного вірянина, який буде підходити і приклонятись перед іконою буде проводитись дезінфекція ікони. Бажаючі зможуть придбати та запалити свічки. Свічки для продажу будуть знаходитись в притворі церкви.

В приміщенні церкви буде знаходитись священик, хор та касир. Віряни можуть заходити до церкви по 1-2 особі.

Всім вірянам, які будуть на Вечірньому Богослужінні бути в захисних масках чи распіраторі та тримати дистанцію 1,5-2 метра один від одного.

Всім хто приїхав з інших областей, районів, міст чи сіл, будь ласка, не заходити на територію подвір'я церкви.