Одноразова виплата грошової допомоги у розмірі 1 000 гривень.

Дата: 24.04.2020 13:01

Розпочато виплату одноразової грошової допомоги у розмірі 1 000 гривень.

Одноразову грошову допомогу отримають пенсіонери, розмір пенсійної виплати яких менший 5 000 гривень, та громадяни, які одержують державну соціальну допомогу у зв'язку з інвалідністю та за віком замість пенсії.

Грошову допомогу громадянам, які отримують пенсії та державну соціальну допомогу у зв'язку з інвалідністю та за віком замість пенсії на рахунки у банках, кошти буде перераховано сьогодні. Громадянам, котрі отримують відповідні виплати через пошту, листоноші доставлять грошову допомогу додому з 25 квітня по 30 квітня 2020 року.

Просимо дотримуватись карантинних заходів, самостійно не відвідувати поштові відділення та не робити скупчення. Працівники пошти кожному доставлять виплату додому.

Бажаємо всім міцного здоров'я! Бережіть себе, рідних та близьких!