НАДСЛУЧАНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ Рівненська обл., м. Березне, вул. Чорновола, 25, тел. (03653) 5?52?45, (097) 311 2011, (093) 228 96 95 lisinstitut@nuwm.edu.ua http://nsi.nuwm

Дата: 04.06.2020 15:52

Рівненська обл., м. Березне, вул. Чорновола, 25,

тел. (03653) 5?52?45, (097) 311 2011, (093) 228 96 95

lisinstitut@nuwm.edu.ua

Надслучанський інститут Національного університету водного господарства та природокористування (НСІ НУВГП)

здійснює підготовку фахівців у сфері лісового господарства.

• Початок освітньої діяльності – 01 вересня 2004 року.
  • 2008 р. – перший випуск бакалаврів лісового і садово?паркового господарства.

• Грудень 2012 р. – розпорядженням Кабінету Міністрів України інститут було реорганізовано в Надслучанський інститут Національного університету водного господарства та природокористування.

• 2014 р. – повторна акредитація за ІІІ рівнем.
  • 2019 р. – повторна акредитація за першим (бакалаврським) рівнем.

Сьогодні, заклад вищої освіти Надслучанський інститут НУВГП підтримує тісні звязки з провідними вузами України та Європи. Студенти мають можливість здобуті науково?теоретичні знання поглиблювати під час проходження практики на лісогосподарських підприємствах Рівненської області та України в цілому.

На базі інституту проводять навчально-практичні семінари, круглі столи, наукові конференції за участі представників лісової галузі, торгово-промислових палат, науковців.

До складу інституту входять кафедри:

• Лісівництва (випускова);
  • Гуманітарних та загальнотехнічних дисциплін.

Функціонують:

• комп’ютерний клас;

• спеціалізовані аудиторії;
  • лекційний зал;
  • бібліотека.

• НСІ НУВГП студенти здобувають освітній ступінь бакалавр у галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство», за спеціальністю 205 «Лісове господарство».

Кафедра лісівництва

ОСНОВНІ ДИСЦИПЛІНИ

Ø лісознавство                                                                     Ø основи лісоексплуатації та

Ø лісівництво                                                                               транспорт лісу

Ø дендрологія                                                                      Ø історія лісівництва

Ø лісова таксація                                                               Ø фітопатологія

Ø лісові культури                                                             Ø ентомологія

Ø організація лісогосподарського                   Ø механізація л/г та с/г робіт

виробництва                                                                        Ø лісова пірологія

Ø лісове товарознавство                                            Ø лісова селекція

Ø недеревна продукція лісу                                   Ø озеленення населених місць

Ø основи лісоінвентаризації                                  Ø фізіологія рослин

ВИПУСКНИК ЗМОЖЕ

Керувати:

• структурними підрозділами державних установ з управління лісовим господарством;

• організаціями з вирощування, інвентаризації, охо рони і захисту лісу.

Аналізувати:

• стан лісогосподарського виробництва.

Розробляти:

• заходи з раціонального використання, збереження та відтворення лісових та мисливських ресурсів.

Організовувати:

• комплекс робіт по веденню лісового і садово-паркового господарства.

Контролювати:

• якість виконаних робіт та завдань.

ВИПУСКНИК ПРАЦЮВАТИМЕ:

• Державних органах управління лісовим господарством; в організаціях з вирощування, інвентаризації, користування, охорони і захисту лісових насаджень, формування лісових та декоративних насаджень; озеленення населених пунктів, промислових центрів, підприємств та садиб; збереження та примноження мисливської фауни; в організаціях мисливського господарства; охорони мисливських угідь тощо.

ОТРИМУЄ КВАЛІФІКАЦІЮ: бакалавр лісового господарства.

ФОРМА НАВЧАННЯ: очна, заочна, дистанційна.