Волейбольний турнір в с.Нобель

Дата: 06.08.2017 16:58

В суботу ,05 серпня 2017 року в мальовничому с.Нобель відбувся традиційний волейбольний турнір присвячений пам"яті Петра Ходневича.В турнірі взяли участь 6 команд : волейболісти зсмт.Любешів, Миляцької ОТГ, Рівненської ОДА ,Зарічненської РДА , с.Бродниця та Локницької ОТГ.З словами привітань до учасників турніру звернувся голова Локницької ОТГ П.Харковець , головаЗарічненської РДА  А.Смаглюк та начальник управління молоді та спорту Рівненської ОДА В.Ліпський.Переможцями турніру стали волейболісти смт.Любешів, які отримали перехідний Кубок.Друге місце виборола команда с.Бродниця, третіми були спортсмени Миляцької ОТГ.Переможці були нагороджені грамотами та грошовими преміями від  депутата обласної ради В.Бойка, який особисто вручив їх капітанам команд.Закінчився турнір виступами козацького гурту "Джура" та артистами Зарічненського Будинку культури , а також смачною юшкою та пловом.Все це було організовано старостою с.Нобель В.Ташликович.