Перша сесія пленарнарного засідання восьмого скликання Локницької сільської ради

Дата: 23.11.2020 15:29

Перше пленарне засідання 8 скликання Локницької сільської ради відбулася 23 листопада 2020 року, в сесійній залі Локницької сільської ради. Урочисту частину розпочала голова Локницької сільської територіально-виборчої комісії Кравчук Людмила Іванівна. Вона  оголосила обраними  голову Локницької сільської ради – Харковця Петра Степановича та 22 депутатів Локницької сільської ради. Привітали голову Локницької сільської ради Харковця Петра Степановича та 22 депутатів – голова Зарічненської РДА - Віктор Флорович Кушнерук, голова районної ради - Аркадій Аркадійович Місюра, голова новоутвореної Зарічненської територіальної громади – Богдан Валентинович Квачук, депутат Рівненської обласної ради – Іван Іванович Калюта.

Голова сільської ради – Петро Харковець отримав посвідчення та склав присягу. Обраним 22 депутатам Локницької сільської ради  було вручено посвідчення.

Друга частина першої сесії 8 скликання Локницької сільської ради проходила під керівництвом  сільського голови Петра Харковця. На порядку денному за пропозицією Харковця П.С. обраним депутатам пропонувалося до розгляду 17 питань, по яких були прийняті відповідні рішення. Були обрані та затверджені посадові особи керівного складу Локницької територіальної громади. Створено лічильну комісію Локницької сільської ради восьмого скликання до складу якої входять: Васюрчик Інна Миколаївна (голова лічильної комісії), Соломко Людмила Іванівна (секретар лічильної комісії), Колодич Юрій Володимирович (член лічильної комісії). За пропозицією сільського голови, секретарем Локницької сільської ради (шляхом таємного голосування) обрано Палей Ірину Михайлівну (20 голосів – «за»). Відкритим голосуванням депутати затвердили запропоновану головою кандидатуру заступника сільського голови - Швайко Олену Олександрівну.  Затверджено старост старостинських округів, а саме: Вакуліч Жанна Степанівна – староста Кухченського старостинського округу Локницької сільської ради, Вовчук Альона Михайлівна – староста Кутинського старостинського округу Локницької сільської ради, Ташликович Валентина Миколаївна – староста Нобельського старостинського округу Локницької сільської ради, Проневич Віктор Миколайович – староста сіл Сенчиці, Прикладники, Омит, Ніговищі, Горіничі, Дубчиці Локницької сільської ради.

Утворено постійні комісії та обрано їх голів, затверджено керівний склад виконавчого комітету. Затверджено структуру апарата та виконавчих органів сільської ради.