Вітання з днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2020 11:17

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати, ветерани місцевого самоврядування, колеги! Вітаємо Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування!

Саме місцеве самоврядування   покликане створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, налагоджувати зв’язки між громадою та владою і   спільними зусиллями будувати Українську державу. З нагоди професійного свята від щирого серця бажаємо всім міцного здоров'я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов'язків сприяють розбудові й розвитку міст і сіл України.

З повагою, сільський голова Петро Степанович Харковець

та весь колектив Локницької сільської ради