День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2020 14:38

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСьогодні 07.12.2020 року до Локницької сільської ради завітав голова Зарічненської РДА - Віктор Флорович Кушнерук, щоб привітати з днем місцевого самоврядування колектив Локницької сільської ради та вручив "Подяки" - сільському голові Харковцю Петру Степановичу, заступнику сільського голови - Швайко Олені Олександрівні, секретарю сільської ради - Палей Ірині Михайлівні, головному спеціалісту з питань культури, сім"ї, молоді та спорту - Курин Наталії Сергіївні.