Засідання 2 сесії 8 скликання

Дата: 24.12.2020 15:30

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні 24.12.2020 року, відбулося засідання 2 сесії восьмого скликання Локницької сільської ради. Сесію відкрив та вів сільський голова Петро Степанович Харковець.

На порядок нашої сесії виносяться такі питання:

1. Про регламент роботи сесії Локницької сільської ради восьмого скликання.
  2. Про затвердження плану соціально-економічного розвитку Локницької сільської ради на 2021 рік.
  3. Про затвердження вартості харчування дітей в ДНЗ «Малятко» Локницької сільської ради у 2021 році.
  4. Про затвердження програми «Турбота» на 2021 рік.
  5. Про затвердження Програми інформатизації Локницької сільської ради на 2021 рік.
  6. Про затвердження Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт.
  7.  Про затвердження Програми Благоустрою населених пунктів Локницької сільської ради на 2021 рік
  8. Про затвердження соціальної цільової Програми «Шкільний автобус» на 2021 рік.
  9. Про внесення змін до Програми забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони на території Локницької сільської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.
  10. Про затвердження Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення для прикордонних підрозділів Житомирського прикордонного загону, які дислокуються в межах ділянки відповідальності Локницької територіальної громади у 2021 році.
  11. Про програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги Локницької сільської ради на засадах сімейної медицини на 2021 рік.
  12. Про затвердження Програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Локницької сільської ради на 2021 рік».
  13. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зарічненська багатопрофільна лікарня» Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області.
  14. Про Програму розвитку надання соціальних послуг у Локницькій сільській раді  на 2021 рік.
  15. Про Програму  проведення повторної нормативно-грошової оцінки населених пунктів Локницької сільської ради
  16. Про Програму розроблення Генеральних планів Локницької сільської ради на 2021 рік.
  17. Про Програму розвитку культури на території Локницької сільської ради на 2021 рік.
  18. Про Програму розвитку фізичної культури та спорту на території Локницької сільської ради на 2021 рік.
  19. Про внесення змін до структури та чисельності апарату сільської ради та її виконавчих органів.
  20. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації речових прав та нерухоме майно та їх обтяжень.
  21. Про створення комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг» Локницької сільської ради Вараського району Рівненської області.
  22. Про місцевий бюджет Локницької сільської ради на 2021 рік.
  23. Про надання платних послуг закладам культури Локницької сільської ради у 2021 році.
  24. Про депутатський запит депутата сільської ради Савича В.П.
  25.  Розгляд заяв про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.
  26.   Різні питання.

По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.