Щодо відшкодування вартості препаратів інсуліну

Дата: 10.01.2021 16:28

Повідомлення про укладення договорів

щодо відшкодування вартості препаратів інсуліну

10.01.2021

З метою належного забезпечення виконання рішень Локницької сільської ради від 24.12.2020 № 48  „Про затвердження Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів Локницької сільської сільської ради на 2021 рік”, від 24.12.2020 № 58 „Про бюджет Локницької  територіальної громади на 2021 рік”, постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 № 239 „Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну” та з метою доступності населення Локницької сільської  територіальної громади забезпечення лікарськими засобами, Локницька сільська рада повідомляє про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск препаратів інсуліну на підставі виписаних рецептів.

Суб’єкт господарювання, який бажає укласти договір про відшкодування вартості препаратів інсуліну, повинен звернутись до сільської  ради з листом-пропозицією про бажання укласти договір про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет, надавши таку інформацію:

прізвище, ім’я та по батькові підписанта договору зі сторони заявника та документ, на підставі якого діє такий підписант;

строк дії договору;

- банківські реквізити;

- перелік аптек та аптечних пунктів, де здійснюється відпуск лікарських засобів;

- ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами;

виписку з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Важливо!   Суб’єкт господарювання має бути готовим працювати в борг з відстроченням терміну платежу; можливого щоденного контролю виконання договору, а також ціни на препарати інсуліну повинні бути в межах референтних.

Документи приймаються за адресою: с.Локниця, вул. Центральна, 55.

За додатковою інформацією звертайтесь:

ел. пошта: loknizasrada@ukr.net або конт. тел. (098) 0527183

За додатковою інформацією звертайтесь:

ел. пошта: loknizasrada@ukr.net або конт. тел. (098) 0527183