Свято " День народження садочка "Малятко"" с. Кухче.

Дата: 03.02.2021 08:55

Свято " День народження садочка "Малятко"" с. Кухче.

02.02.2021 року відзначали радісну подію у дошкільному навчальному заклад "Малятко" с. Кухче - 10 років з дня заснування дитячого садка. Святкування 10 – літнього ювілею відбулося в актовій залі.

Миттєво пролетіло 10 років з того дня коли за сприяння сільського голови - Харковця Петра Степановича відбулося відкриття дитячого садочка.

Святкування розпочалося привітаннями від теперішніх вихованців дитячого садка. З вітальним словом перед присутніми виступила керівник закладу Васюрчик Інна Миколаївна. Вона пригадала тих людей, які будували дитсадок, вкладали в нього не тільки працю, а й душу. Слова вдячності лунали на адресу засновників та всіх, хто тепер допомагає у наповненні дитячого садка всім необхідним.

Зі щирими побажаннями виступив сільський голова - Петро Степанович Харковець та вручив грамоти: завідуючій Васюрчик Інні Миколаївні,  музичному керівнику – Харковець Тетяні Богданівні, помічнику вихователя – Вакуліч Валентині Миколаївні, кухару – Васюрчик Олені Володимирівні, сторожу – Соломко Василю Захаровичу. Також зі щирими привітаннями виступили староста Кухченського старостинського округу - Вакуліч Жанна Степанівна, директор КЗ «Кухченська ЗОШ І-ІІІ сткпенів» - Погорілець Наталія Миколаївна та директор СКП «Обрій» - Редько Марія Михайлівна.

Представники Локницької сільської ради порадували діток цікавими іграшками, а також - Вакуліч Жанна Степанівна, Погорілець Наталія Миколаївна та Редько Марія Михайлівна привезли для діток подарунки. Петро Степанович від імені народного депутата України М»ялика Віктора Ничипоровича передав солодощі діткам, а від депутата Рівненської обласної ради Калюти Івана Івановича передав офісний стілець.

Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім скарбом для наступних поколінь педагогів. Сподіваємось, що завдяки безмежній любові вихователів, їх наполегливій праці, через двадцять років уже ці дітки, які виступали на святі приведуть на черговий ювілей своїх синів та діток.