Четверта сесія восьмого скликання

Дата: 12.03.2021 15:43

Фото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні 12.03.2021 року, відбулося позачергове засідання четвертої сесії восьмого скликання Локницької сільської ради.

Сесію відкрив та вів сільський голова Петро Степанович Харковець.

На сесію сільської ради  запрошені депутати та керівники установ, та організацій розташованих на території сільської ради

До порядку денного сесії було включено такі питання:

1. Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності.
  2. Про внесення змін до Програми інформатизації Локницької сільської ради на 2021 рік.
  3.  Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Локницької сільської ради на засадах сімейної медицини на 2021 рік.
  4. Про внесення змін до Програми розроблення Генеральних планів населених пунктів Локницької сільської ради на 2021 рік.
  5. Про внесення змін до сільського бюджету Локницької сільської ради на 2021 рік.
  6. Різне.