35 років минуло з моменту аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2021 11:07

Фото без описуФото без опису

26 квітня – день пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. В цей день вшановуємо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу! Висловлюємо щирі слова подяки  та засвідчуємо свою шану за героїзм та самовідданість всім ліквідаторам страшної аварії. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко уявити маштаби трагедії не лише для України, а й всього світу. Подвиг цих людей назавжди залишиться у пам’яті українського народу.

35 років минуло з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, але її наслідки залишаються предметом обговорення світової наукової спільноти. За визначенням UNSCEAR і ВООЗ, Чорнобильська катастрофа віднесена до аварій ядерних об’єктів найвищого рівня.