оголошення

Дата: 31.03.2021 13:15

Оголошення

Виконавчий комітет Локницької сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора Локницької сільської ради. Бажаючі взяти участь у конкурсі подають такі документи:

• картку форми П-2ДС;
  • автобіографію;
  • копії документів про освіту;
  • копію паспорта;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік в електронному вигляді
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • копію трудової книжки;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см.
  • особа, яка бажає взяти участь в конкурсі, має право додати до заяви про участь в конкурсі додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, тощо).

Вимоги до претендентів на посаду:

вища освіта  не нижче ступеня спеціаліста, магістра за спеціальністю «правознавство». Вільне володіння  державною  мовою, вміння організовувати та планувати роботу; вміння обґрунтовувати власну позицію; володіння навиками підготовки ділових документів, здатність ефективно взаємодіяти - дослухатися, сприймати та викладати думку, досвід та вміння працювати з людьми, дотримання правил ділового етикету, володіння комп’ютером, вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення (до 30.04.2021 року) за адресою: с. Локниця, вул. Центральна,55