Позачергове засідання шостої сесії восьмого скликання Локницької сільської ради.

Дата: 21.05.2021 14:12

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні 21.05.2021 року відбулося позачергове засідання шостої сесії восьмого скликання Локницької сільської ради.

Сесію відкрив та вів сільський голова Петро Степанович Харковець.

На сесію сільської ради  запрошені депутати та керівники установ, та організацій розташованих на території сільської ради

До порядку денного сесії було включено такі питання:

1. Про оптимізацію мережі закладів освіти Локницької сільської ради.

2. Про створення комунального закладу  та структурних підрозділів.

3. Про реорганізацію закладів освіти.

4. Звіт директора про роботу СКП «Обрій» за 2020 рік.

5. Про звіт в.о. директора комунального некомерційного підприємства  «Локницький центр ПМСД» Локницької сільської ради Омельчук Т.О.

6. Про безоплатну передачу нежитлового приміщення (колишнього ФАП с.Кухче) на баланс Локницької сільської ради.

7. Про прийняття книжкового фонду у комунальну власність Локницької сільської територіальної громади.

8. Про надання  комунальній установі «Центр з надання соціальних послуг» Локницької сільської ради соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів (безоплатно).

9. Про внесення змін до програми «Турбота»  Локницької сільської ради на 2021 рік.

10.Про внесення змін до програми «Розвитку первинної медико-санітарної допомоги  Локницької сільської ради на засадах сімейної медицини на 2021 рік».

11. Про внесення змін до сільського бюджету Локницької сільської ради на 2021 рік.

12. Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей , позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2021-2023 роки.

13. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

14. Розгляд заяв про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.

15. Про поновлення договору оренди землі ПрАТ «Рівнеобленерго»

16. Різне.

По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.