Фестиваль "Гостина громада"

Дата: 26.07.2021 13:42

В неділю 25 липня 2021 року в с. Нобель на березі однойменного озера «Нобель» відбувся фестиваль «Гостинна Громада» приурочений до п'ятої річниці об’єднання Локницької територіальної громади.

Близько дванадцятої години до святково прикрашеної сцени почали підтягуватися люди, що прийшли на святкування та почути вітання, подивитися святковий концерт.

О 14:00 розпочалося святкування фестивалю «Гостинна громада». Його відкрили наші прекрасні, чарівні, милі ведучі: Леся Вовчук та Богдан Вовчук.

Офіційна частина свята розпочалася з привітального виступу сільського головиПетра Степановича Харковця.

Потім виступали гості громади: голова обласної ради - Сергій Юрійович Кондрачук, - депутат Рівненської обласної ради - Яніцький Василь Петрович, депутат Рівненської обласної ради - Калюта Іван Іванович, депутат Рівненської обласної ради - Ткач Олександр Олександрович, заступник Вараської РДА – Кушнерук Віктор Флорович, голова Зарічненської територіальної громади – Квачук Богдан Валентинович, директор Нобельського національного природного парку - Диковицький Володимир Володимирович, директор ШБД №6 – Пюро Володимир Йосипович, голова Миляцької територіальної громади – Федір Федорович Хлібович.

Сільський голова вручив подяки народному депутату України - М'ялику Віктору Ничипоровичу за значний внесок у розвиток інфраструктури населених пунктів громади, благодійну діяльність; голові благодійного фонду «Наш край» - Яніцькому Василю Петровичу за значний внесок у розвиток інфраструктури населених пунктів громади, благодійну діяльність, особистий внесок у повернення на Полісся історичної пам'ятки – Нобельського Четвероєвангліє; народному драматичному колективу сільського клубу с. Нобель керівнику – Марії Проневич та старостам старостинських округів Локницької територіальної громади: Вакуліч Жанни Степанівни, Вовчук Альони Михайлівни, Проневич Віктору Миколайовичу та Ташликович Валентини Миколаївни.

На святковому концерті свою майстерність показали представники Миляцької територіальної громади «Тріо братів Карповичів та Федора Хлібовича» виконували Аліна Денищич та Яна Савич, народний аматорський квартет «Криниця» Зарічненської селищної ради, ансамбель «Веселі молодички» сільського клубу с. Храпин, фольклорний колектив с. Сенчиці, драматичний аматорський колектив сільського клубу с. Нобель, аматори сцени сільського клубу с. Кутин, аматорський фольклорний колектив с. Локниця, аматори сцени с. Кухче.

Для наймолодших жителів громади працювали дитячі атракціони. А насамкінець, на усіх чекала святкова дискотека.