Засідання восьмої сесії восьмого скликання Локницької сільської ради

Дата: 08.09.2021 15:26

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні 08.09.2020 року, відбулось засідання восьмої сесії восьмого скликання Локницької сільської ради. Сесію відкрив та вів голова сільської ради Петро Степанович Харковець.

До порядку денного сесії було включено питання:

1. Про підготовку об’єктів господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 роки.

2.Про внесення змін до сільської комплексної програми Профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Локницької сільської ради на 2021 рік.

3.Про внесення змін до Програми інформатизації Локницької сільської ради на 2021 рік.

4.Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Локницької сільської ради на 2021 рік.

5. Про внесення змін до програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Локницької сільської ради на засадах сімейної медицини на 2021 рік.

6. Про утворення добровільної пожежної команди села Кухче Локницької сільської ради.

7.Про внесення змін до Програми забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони на території Локницької сільської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.

8. Про внесення змін до сільського бюджету Локницької сільської ради на 2021 рік.

9. Про укладання договорів на управління спадщиною.

10.Про включення земельних ділянок до переліку та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою.

11.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) з правом передачі не витребуваних земельних часток (паїв) в оренду УПРАВИТЕЛЕМ ТОВ «Рівненське аграрне підприємство».

9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

10. Розгляд заяв про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.

11. Різне.

По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.