ВАКЦИНАЦІЯ!!!!!!!!!!

Дата: 13.09.2021 16:37

Сільський голова Локницької громади Петро Харковець, заступник сільського голови Олена Швайко та заступник голови Вараської РДА Віктор Кушнерук провели зустрічі з колективами освітніх та медичних закладів Локницької громади за участю в.о. директора КНП "Локницький ЦПМСД" Тетяни Омельчук та лікаря ЗПМС Василя Савича щодо стану вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19. Було наголошено про важливість формування «колективного» імунітету, так як на сьогодні іншого дієвого способу захистити себе від коронавірусної хвороби COVID-19, окрім вакцинації, немає! Саме тому необхідно скоординувати спільні зусилля, аби люди зрозуміли, що щеплення – це єдиний спосіб захистити себе, своїх близьких, колег, а головне - учнів навчальних закладів.
Для цього необхідно прийти у пункт щеплень, незалежно від місця проживання та реєстрації та безоплатно отримати одну з сертифікованих вакцин: AstraZeneca, CoronaVac, Comirnaty/Pfizer і Moderna.