РІШЕННЯ  08 липня 2021 року  №257 Про встановлення  ставок єдиного податку на території Локницької сільської ради

Дата: 09.11.2021 16:32

ЛОКНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗАРІЧНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(восьме скликання)

РІШЕННЯ

08 липня 2021 року                                                                                   №257

Про встановлення  ставок єдиного податку на території Локницької сільської ради

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» № 1160 від 11.09.2003 р., Закону України від 16.01.2020 року № 466-ІХ « Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві», керуючись   статтею  26  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Податковим кодексом України, враховуючи рекомендації  постійних комісій, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про єдиний податок на території Локницької сільської ради згідно додатку 1, що додається.

2. Встановити з  01 січня 2022 року ставки  єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності за один календарний місяць на території  Локницької  сільської  ради в таких розмірах:

2.1. Для платників першої групи – фізичних осіб-підприємців, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та / або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує  167 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня  податкового (звітного) року (додаток2).

2.2. Для платників другої групи – фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, в тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб та обсяг доходу не перевищує 834 розміри мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

3. Рішення набирає чинності з 01 січня 2022 року.

4. Секретарю ради оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті сільської ради.

5. Контроль  за виконанням даного рішення покласти на  профільну постійну комісію .

Сільський голова                                   П.С.Харковець