Громадські слухання щодо Генерального плану та плану зонування села Локниця Вараського району Рівненської област

Дата: 30.11.2021 17:03

Сьогодні 30 листопада 2021 року в сесійній залі Локницької сільської ради було проведено громадські слухання щодо Генерального плану та плану зонування села Локниця Вараського району Рівненської області. В цьому обговорені приймали участь: головний спеціаліст з питань землевпорядкування – Данілович Олена, головний архітектор проектів- Дмитро Гуржій, сільський голова - Харковець Петро, та місцеві депутати: Колодич Юрій, Семенюк Іван, Васерук Євгеній.

Було обговорено ряд пропозицій, питань та зауважень, які надалі будуть внесені в остаточні схеми Генерального плану села Локниця.