оголошення

Дата: 01.11.2021 14:16

Оголошення

Виконавчий комітет Локницької сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії фінансового відділу Локницької сільської ради. Бажаючі взяти участь у конкурсі подають такі документи:

• картку форми П-2ДС;
  • автобіографію;
  • копії документів про освіту;
  • копію паспорта;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік в електронному вигляді
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • копію трудової книжки;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см.
  • особа, яка бажає взяти участь в конкурсі, має право додати до заяви про участь в конкурсі додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, тощо).

Вимоги до претендентів на посаду:

освіта за кваліфікацією «бухгалтер». Вільне володіння  державною  мовою, вміння організовувати та планувати роботу; вміння обґрунтовувати власну позицію; володіння навиками підготовки ділових документів, здатність ефективно взаємодіяти - дослухатися, сприймати та викладати думку, досвід та вміння працювати з людьми, дотримання правил ділового етикету, володіння комп’ютером, вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, знання законодавчих актів, що регламентують  бухгалтерську діяльність  бюджетної  організації, Закон України «Про бухгалтерський  облік   та  фінансову  звітність». Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування не обовязковий, досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення (по 01.12.2021 року) за адресою: с. Локниця, вул. Центральна,55