Друге пленарне засідання десятої сесії восьмого скликання Локницької сільської ради.

Дата: 03.12.2021 17:00

В сесійній залі сільської ради відбулось друге пленарне засідання десятої сесії восьмого скликання Локницької сільської ради 03.12.2021 .

На сесію були запрошені керівники установ та організацій розташованих на території Локницької громади та депутат Рівненської обласної ради - Калюта Іван Іванович, заступник голови Вараської РДА – Кушнерук Віктор Флорович.

Сесію відкрив та вів голова сільської ради - Петро Степанович Харковець.

До порядку денного сесії було включено питання:

1. Про скасування рішення сесії від 26.10.2021 № 380 «Про передачу шкільного автобуса».

2. Про передачу шкільного автобуса з балансу КЗ «Прикладницька гімназія» на баланс вКЗ «Кухченський ліцей».

3. Про внесення змін до програми «Шкільний автобус».

4.Про внесення змін до Програми Благоустрою.

5.Про внесення змін до Програми інформатизації Локницької сільської ради на 2021 рік.

6. Про внесення змін до Програми розвитку культури на території Локницької сільської ради на 2021 рік

7. Про внесення змін до Програми розвитку надання соціальних послуг у Локницькій сільській раді на 2021 рік.

8. Про внесення змін до сільського бюджету Локницької сільської ради на 2021 рік.

9. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Локницької сільської ради на 2022 рік.

8.Про включення земельних ділянок до переліку та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою.

9.Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок державної власності із земель запасу у постійне користування Службі автомобільних доріг у Рівненській області для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства (для обслуговування автодороги Р-76 КПП «Прикладники»-Зарічне-Дубровиця).

10.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) з правом передачі не витребуваних земельних часток (паїв) в оренду управителем ТОВ «Рівненське аграрне підприємство».

11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

12. Розгляд заяв про надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність.

13. Різне.

По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.

Після завершення засідання сесії сільський голова - Харковець Петро виступив з вітальним словом з нагоди дня місцевого самоврядування (7 грудня) та вручив грамоти депутатам Локницької сільської ради восьмого скликання: Вакулічу Миколі Миколайовичу, Савичу Василю Петровичу, Мосійчуку Юрію Івановичу, Краснюку Володимиру Володимировичу, Куликович Наталії Іванівні, Колодичу Юрію Володимировичу, головному спеціалісту з питань землевпорядкування - Данілович Олені Адамівні, інспектору з питань соціального захисту - Опацькій Олені Анатоліївні, інспектора-проектного менеджера - Базан Світлані Анатоліївні.

Після вручення грамот від Локницької територіальної громади з вітальним словом виступив депутат- Іван Іванович Калюта та вручив Почесні грамоти та пам'ятні знаки від Рівненської обласної Ради: головному спеціалісту з питань землевпорядкування - Данілович Олені Адамівні та секретарю Локницької сільської ради- Палей Ірині Михайлівні.

Також з вітальним словом виступив заступник райдержадміністрації Віктор Флорович Кушнерук та вручив грамоти: головному бухгалтеру Локницької сільської ради Павлович Тетяні Михайлівні, спеціалісту з питань освіти- Васеруку Євгенію Леонідовичу та депутатам Локницької сільської ради – Філончук Любові Трохимівні, Гулюку Юрію Леонідовичу.