Засідання одинадцятої сесії восьмого скликання Локницької сільської ради

Дата: 21.12.2021 13:37

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Відбулось засідання одинадцятої сесії восьмого скликання Локницької сільської ради в сесійній залі  21.12.2021 року.

На сесію були запрошені керівники установ та організацій розташованих на території Локницької громади та заступник голови Вараської районної державної адміністрації – Кушнерук Віктор Флорович.

Сесію відкрив та вів голова сільської ради - Петро Степанович Харковець.

До порядку денного сесії було включено питання:

1. Про внесення змін до «Стратегія розвитку Локницької сільської ради на 2020-2025 роки».
  2. Про затвердження плану соціально-економічного розвитку Локницької сільської ради на 2022 рік.
  3. Про затвердження вартості харчування дітей в ДНЗ «Малятко» Локницької сільської ради у 2022 році.
  4. Про затвердження програми інформатизації Локницької сільської ради на 2022 рік.
  5. Про затвердження програми «Призовна дільниця» на 2022 рік.
  6. Про затвердження Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт.
  7.  Про затвердження соціальної цільової програми «Шкільний автобус» на 2022 рік.
  8. Про затвердження «Програми розвитку культури на території Локницької сільської ради на 2022  рік».
  9. Про затвердження «Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Локницької сільської ради на 2022 рік».
  10. Про затвердження «Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед громадою, здійснення представницьких та інших заходів Локницькою сільською радою на 2022 рік».
  11.  Про затвердження «Програми соціальної реабілітації дітей-інвалідів Локницької сільської ради на 2022 рік».
  12. Про затвердження «Програму підтримки засобів масової інформації та сприяння розвитку інформаційної сфери на 2022 рік».
  13. Про затвердження програми «Турбота» на 2022 рік.
  14. Про затвердження Програми Благоустрою населених пунктів Локницької сільської ради на 2022 рік.
  15. Про створення місцевої пожежної команди  місцевої пожежної охорони Локницької сільської ради в с.Кухче.
  16. Про внесення змін до Програми забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони на території Локницької сільської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.
  17. Про програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги Локницької сільської ради на засадах сімейної медицини на 2022 рік.
  18. Про делегування повноважень комунальній установі «Зарічненський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Зарічненської селищної ради.
  19. Про місцевий бюджет Локницької сільської ради на 2022 рік.
  20. Про надання платних послуг закладам культури Локницької сільської ради у 2022 році.

20. Розгляд заяв про надання земельних ділянок для ведення особистого       селянського господарства у власність.

21. Про план роботи на І півріччя 2022 року.

22.  Різні питання.

По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.