Ремонтні роботи приміщення в селі Кухче під пожежну команду місцевої пожежної охорони Локницької сільської ради.

Дата: 21.12.2021 16:59

В рамках проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні» тривають ремонтні роботи приміщення в селі Кухче під  пожежну команду  місцевої пожежної охорони.

На даний час в приміщенні, для забезпечення повноцінного та комфортного функціонування добровільної пожежної команди, виконано такі ремонтні роботи: встановлено вікна, двері, зроблено грубку, влаштовано підшиву, стяжку та проведено електропроводку. Наразі ремонтні роботи продовжуються.

Проєкт реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми "U-LEAD з Європою" і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.