Локницька громада

Рівненська область, Вараський район

оголошення

Дата: 29.11.2021 14:31
Кількість переглядів: 328

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Локницька центральна публічно-шкільна бібліотека»  Локницької сільської ради

 

Відповідно до Розпорядження  голови  Локницької сільської ради                    № 158 від 29.11.2021 року Про конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Локницька центральна публічно-шкільна бібліотека»  Локницької сільської ради оголошується конкурс на заміщення вакантної  посади директора КЗ «Локницька центральна публічно-шкільна бібліотека»

Найменування і місцезнаходження закладу:

 1. Комунальний закладу«Локницька центральна публічно-шкільна бібліотека» Локницької сільської радиРівненська область , Вараський  район, с. Локниця , вул. Центральна , 72.

Наменування посади

 1. Директор комунального закладу «Локницька  центральна публічно-шкільна бібліотека» Локницької сільської ради.

Умови оплати праці: згідно штатного розпису та присвоєння 14 тарифного розряду.

          Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Посаду керівника закладу може обіймати особаяка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури  не менше трьох років, володіє державною мовою  та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем  виконувати відповідні посадові обов'язки.

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

 1. ЗАЯВА про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 2. Автобіографія, що містить  прізвище, ім'я, по батькові, число, місяць і рік народження, інформаію прогромадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (зняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах),контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 3. копія документа, що посвідчує особу;
 4. копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною);
 5. копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж  роботи не менше трьох років на день їх подання;
 6. довідка про відсутність судимості;
 7. два рекомендаційні листи довільної форми
 8. мотиваційний лист довільної форми

Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні та моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі: визначені документи подаються особисто  до Локницької сільської ради (с. Локниця, вул. Центральна, 55 з 30.11.2021 р. по 29.12.2021 р.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

Конкурсна комісія  проводить перше засідання  через 10 днів  після закінчення  строку приймання документів.

Перше засідння  відбудеться  10 січня 2022  року у приміщенні Локницької сільської  ради (с. Локниця, вул. Центральна, 55).На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані 

 на посаду керівника державного чи комунального закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

Друге засідання відбудеться 11 січня 2022 року у приміщенні Локницької сільської  ради (с. Локниця, вул. Центральна, 55).

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Оцінювання учасників конкурсу відбувається усіма членами конкурсної комісії згідно відповідних КРИТЕРІЇВ.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адресу електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Швайко  Олена  Олександрівна , 0971311750, loknizasrada@ukr.net

 

Порядок проведення конкурсного добору учасників конкурсу на заміщення вакантної посади директораКЗ «Локницька центральна публічно-шкільна бібліотека» Локницької сільської ради

 1. Конкурсний добір проводиться публічно.

 

 1. Орган управління забезпечує відео- та аудіофіксацію всіх засідань конкурсної комісії та розміщує матеріали засідань конкурсної комісії на своєму офіційному веб-сайті. Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

 

 1. Орган управління не пізніш як за 10 днів до дня проведення першого засідання конкурсної комісії повідомляє кандидатів про час та місце проведення засідання конкурсної комісії.

 

 1. За клопотанням члена конкурсної комісії орган управління забезпечує його участь у засіданнях конкурсної комісії в режимі відеоконференції. Відповідне клопотання подається не пізніш як за три дні до початку засідання конкурсної комісії.

 

 1. Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів.

 

 1. На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані

 на посаду керівника державного чи комунального закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

 1. Особа не допускається до участі в доборі кандидатів на посаду керівника

державного чи комунального закладу культури у разі невідповідності

вимогам, зазначеним у статті 21-1  Закону України «Про культуру» , за

рішенням конкурсної комісії.

 1. Орган управління зобов’язаний оприлюднити на своєму офіційному веб-

сайті умови праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

9. На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

10. Допоміжними критеріями під час голосування на користь кандидатів є:

післядипломна освіта у галузі управління;

ступінь MBA (Master of Business Administration), MPA (Master of Public Administration), MLA (Master of Liberal Arts), магістра бізнес-адміністрування чи магістра державного управління;

науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук) чи доктора наук;

досвід роботи на керівних посадах в українських/міжнародних компаніях, установах, програмах, проектах у сфері культури;

володіння офіційними мовами Європейського Союзу;

досвід розроблення і реалізації інвестиційних та інноваційних проектів;

схвальні відгуки в українських та іноземних галузевих засобах масової інформації;

бездоганна ділова репутація.

11. Конкурсна комісія приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування та оприлюднює його на офіційному веб-сайті органу управління та в інший спосіб. Спосіб голосування визначається рішенням конкурсної комісії.

12. Рішення конкурсної комісії вважається прийнятим, якщо за нього на засіданні конкурсної комісії проголосувала більшість від затвердженого складу конкурсної комісії.

13. У разі виявлення фактів, що свідчать про конфлікт інтересів члена конкурсної комісії, такий член конкурсної комісії не бере участі в голосуванні.

14. У разі відхилення конкурсною комісією всіх кандидатів конкурсна комісія проводить повторний конкурс. Повторний конкурс проводиться у порядку, визначеному статтями 21-1 - 21-5 Закону України «Про культуру».

15. Керівник органу управління зобов’язаний призначити переможця конкурсу керівником державного чи комунального закладу культури не пізніше двох місяців з дня оголошення конкурсу. Підставою для видання наказу про призначення керівника державного чи комунального закладу культури є підписання контракту. Істотні умови контракту публікуються на офіційному веб-сайті органу управління не пізніше наступного дня після його підписання.

16. Контракт з керівником державного чи комунального закладу культури визначає основні вимоги до діяльності закладу культури, виконання яких є обов’язковим для керівника, та інші умови.

Обов’язковими умовами контракту з керівником державного чи комунального закладу культури є:

програми розвитку закладу культури на один і п’ять років, що розглядалися на засіданні конкурсної комісії;

умови оплати праці керівника;

критерії оцінки праці керівника;

особливості порядку здійснення контролю за діяльністю закладу культури;

заходи відповідальності за невиконання або неналежне виконання умов контракту;

особливі підстави для дострокового розірвання контракту та відповідні наслідки для його сторін.
 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь