Дата: 03.12.2021 09:24

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Документом державного планування у даному випадку є проєкт містобудівної документації «Генерального  плану та плану зонування сокниця Вараського району Рівненської області»  (далі - Генеральний план).

Підставою розробки проєкту Генерального плану є рішення сесії сільської ради «Про затвердження програми розроблення генеральних планів Локницької сільської ради»  від 24.12.2020 року № 51зі змінами

За результатами проведеної процедури закупівлі, між Локницькою сільською радою та ТОВ « КОМПАНІЯ ГЕОНІКС» укладено Договір №78 від 17.06.2021 року на виконання послуги з розроблення

Розроблення Генерального плану обумовлене необхідністю вирішення поточних питань забудови села Локниця , виконання його на сучасній основі.

Генеральний план є основною містобудівною документацією , що визначає принципові вирішення розвитку , планування,забудови й іншого використання території села та розробляється і затверджується в інтересах Локницької територіальної громади з урахуванням державних,громадських та приватних інтересів.

Генеральним планом с.Локниця  визначено:

• основні принципи і напрямки планувальної організації та планувальної організації та функціонального призначення території;

• перспективна чисельність населення , обсяги та структура нового житлового будівництва;

• території , необхідні для подальшого розвитку населеного пункту , а також пропозиції щодо зміни меж села;

• пропозиції щодо формування мережі об’єктів громадського обслуговування , що забезпечують соціально-гарантований рівень життя згідно з державними будівельними нормами;

• організацію вулично-дорожньої та транспортної мережі;

• напрями розвитку інженерної інфраструктури,інженерної підготовки і благоустрою;

• заходи з охорони навколишнього природного середовища,охорони та збереження культурної спадщини

Генеральний план розроблений відповідно до вимог Державних будівельних норм України ДБН Б.1.1.-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій»  Розрахунки етапу Генерального плану виконані на строк до 01.01.2041 року.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Локницька сільська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення починається 25-го жовтня 2021 року і триває до 25-го листопада 2021 року;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

пропозиції (зауваження) громадськості надаються у письмовій формі або надсилаються електронною поштою. Під час процедури громадського обговорення передбачено проведення громадських слухань;

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слуханьпро дату, час і місце проведення громадських слухань буде повідомлено через оголошення та на сайті Локницької сільської ради
 ( http://loknycka.gromada.org.ua)

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Локницька сільська рада, Департамент екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації www.ecorivne.gov.ua;

г) орган, до якого подаються зауваження та пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень та пропозицій:

зауваження і пропозиції надаються у період з 25-го жовтня 2021 року до 25-го листопада  2021 року у письмовій формі до Локницької сільської ради Вараського району Рівненської області (нотуються в журналі скарг та зауважень) із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом для фізичних осіб. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Відповідальні особи, які забезпечують розгляд пропозицій громадськості до проєкту містобудівної документації від Локницької сільської ради ,головний спеціаліст з питань землевпорядкування Данілович Олена Адамівна та головний архітектор проекту Гуржій Дмитро Петрович

Примітка: Відповідно до п.2 Порядку проведення громадських слухань: громадськість – одна чи більше фізичних або юридичних осіб, їх об’єднання, організації або групи, зареєстровані на території, на яку поширюється дія документа стратегічного планування (в даному випадку територія села Локниця).

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування :

Локницька сільська  рада  с.Локниця вул. Центральна,55

або (веб-сайті http://loknycka.gromada.org.ua )

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування.

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.