Засідання дванадцятої сесії восьмого скликання Локницької сільської ради

Дата: 16.02.2022 10:49

Засідання дванадцятої сесії восьмого скликання Локницької сільської ради відбулось в сесійній залі  15.02.2022 року.

На сесію були запрошені керівники установ та організацій розташованих на території Локницької громади.

Сесію відкрив та вів голова сільської ради - Петро Степанович Харковець.

До порядку денного сесії було включено такі питання:

1. Про виконання Плану соціально-економічного розвитку Локницької сільської ради за 2021
  2. Звіт про виконання сільського бюджету за 2021 рік.
  3. Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Локницької сільської ради.
  4. Про затвердження Переліку адміністративних послуг,які надаються у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Локницької сільської ради.
  5.  Про затвердження Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення для прикордонних підрозділів 9 прикордонного закону імені Січових Стрільців, які дислокуються в межах ділянки відповідальності Локницької об’єднаної територіальної громади у 2022 році.
  6. Про затвердження програми розвитку надання соціальних послуг у 2022 році.
  7. Про затвердження Програми «Діти Рівненщини» на 2022-2023 роки.
  8. Про сільську комплексну програму Профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Локницької сільської ради на 2022 рік.
  9. Про внесення змін до Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт.
  10. Про внесення змін до «Програми розвитку культури на території Локницької сільської ради на 2022 рік».
  11. Про внесення змін до програми «Турбота» на 2022 рік.
  12. Про внесення змін до Програми інформатизації на  2022 рік.
  13. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів на 2022 рік.
  14. Про внесення змін до Програми забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони на території Локницької сільської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.
  15. Про затвердження програми фінансової підтримки КНП «Зарічненська багатопрофільна лікарня» Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області.
  16. Про внесення змін до програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Локницької сільської ради на засадах сімейної медицини на 2022 рік.
  17. Про внесення змін та доповнень «Програми розроблення Генеральних планів населених пунктів Локницької сільської ради Зарічненського району Рівненської області на 2021-2022 роки».
  18.   Про внесення змін та доповнень до рішення №23 від 08.12.2020 року    «Про створення громадських пасовищ на 2021-2022 роки»
  19.  Про затвердження програми підтримки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби з Надзвичайних ситуацій України в Рівненській області.
  20.  Про затвердження програми розвитку меліоративної системи на території Локницької сільської ради.
  21.  Про внесення змін до сільського бюджету на 2022 роки.
  22. Про розгляд відношення Нобельського національного природного парку щодо встановлення пільг та зменшення ставки( суми) земельного податку.
  23.  Про розгляд відношення Нобельського національного природного парку щодо виділення земельної ділянки  з метою будівництва візит-центру.
  24.  Про надання та затвердження дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо    відведення земельної ділянки для особистого селянського господарства.
  25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд.
  26.  Розгляд заяв про надання земельних ділянок для ведення особистого       селянського господарства у власність.

27.  Різні питання.

По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.