Сільські збори в с. Храпин

Дата: 04.02.2018 22:22

В неділю 4 лютого в приміщенні Храпинського сільського клубу відбулись збори жителів села. На зборах були присутні керівництво Локницької ОТГ, керівники установ села. Було заслухано звіт сільського голови Харковця П.С. про виконання повноважень за 2017 рік та перспективи розвитку громади в 2018 році. виступили зі своїми звітами також директор КЗ "Храпинська ЗОШ I-II ст." Харковець Л.Я., завідуюча ФАПом Солонко Л.І., головний лікар центру ПМСД Савич В.П. та дільничний інспектор Гапонюк С.М. Жителями було викладені побажання щодо діяльності ФАПу, правильного утримання собак, утримання пожежного автомобіля. В результаті обговорення були визначені пріорітети розвитку с.Храпин на 2018 рік: 1) поточний ремонт 2-х вулиць; 2) капітальний ремонт ФАПу; 3) встановлення твердопаливного котла в школі; 4) встановлення зупинки в центрі села.