Шкльода Дмитро Русланович с. Нобель

Фото без описуШкльода Дмитро Русланович

04.06.2001 - 15.12.2022 р.

Дмитро Шкльода народився 04 червня 2001 року в селі Нобель. В 2007 році вступив до першого класу нашої школи.  Був слухняним , товариським , найбільше любив фізичну культуру і спорт.  Високий, підтягнутий, із синіми як небо очима, хлопець після  закінчення 9 класу вступає на навчання до Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні. Не пройшовши по стану здоров’я  лікарську комісію  до  військового вишу  у  2018 році  Дмитро вступає до Національного університету водного господарства та природокористування. Водночас проходить службу в судовій охороні міста Костопіль.

У 2020 році Дмитро одружився, в молодого подружжя народився синочок  Дамір. Та Дмитро мріяв про військову  службу. У серпні 2022 року добровільно, підписавши контракт, став на захист України. Військову службу проходив у військовій частині А 4350, 46 аеромобільній бригаді, 1 аеромобільному батальйоні, 2 аеромобільній роті, 1 аеромобільному взводі на посаді старшого стрільця. Брав участь у визволенні Миколаївської та Херсонської областей.

15 грудня 2022 року під час ведення бoйoвuх дiй в районі н.п. Озарянівка Донецької області внаслідок ворожого обстрілу зі стрілецької зброї зaгuнyв 21-piчнuй Дмитро Русланович Шкльода (04.06.2001 р.н), мeшкaнeць cела Нобель. Призваний на військову службу за контрактом 30.08.2022 року командиром військової частини ...

За час проходження військової служби зарекомендував себе з позитивної сторони. Функціональні обов'язки виконував відмінно, користувався авторитетом серед колег по службі. Мав добрий рівень мотивації до військової служби.

Похований воїн на кладовищі в рідному селі Нобель.

У Героя залишилися батьки, сестра, дружина та маленький син.