ВАСЕРУК Євгеній Леонідович

Автобіографія

ВАСЕРУК Євгеній  Леонідович

Народився 19.04.1993  року в с. Локниця, Зарічненського району, Рівненської області.

В 2016 році здобув вищу освіту у Рівненському державному гуманітарному університеті,  ступінь магістра  за спеціальністю  «Технологічна освіта», отримав кваліфікацію викладач загальнотехнічних дисциплін і методики навчання технологій (технічна праця), вчителя основ підприємництва.

Трудову діяльність розпочав у 2014 році вчитель трудового навчання у Здолбунівській  ЗОШ I-III ступенів № 6 Здолбунівської районної ради Рівненської області.

В 2016  році переїхав на постійне місце проживання в с. Локниця де почав працювати:

З 2017  по теперішній час – спеціалістом з питань освіти Локницької сільської ради (ОТГ);

З 2018 по теперішній час – у КЗ «Локницька ЗОШ I-III ступенів» Локницької сільської ради, вчителем креслення (за сумісництвом)

Одружений, дружина Васерук Ірина Григорівна 10.07.1987 року народження проживає в с. Локниця, Зарічненського р-н, Рівненської області.(перебуває у декретній відпустці)

Був нагороджений Почесною грамотою народного депутата України «За зразкове виконання посадових обов’язків».