Робочий візит іноземних представників Фонду міжнародної солідарності в Україні.

Дата: 05.08.2021 17:16

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні 05.08.2021 року Локницьку територіальну громаду - учасницю проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні» відвідали з робочим візитом іноземні представники Фонду міжнародної солідарності в Україні - Артур Гроссман, Анєшка Пясецька, Лілія Атнажева.

Під час зустрічі із сільським головою – Харковцем П.С., старостою Кухченського старостинського округу – Вакуліч Ж.С., а також з інспектром із цивільного захисту та благоустрою – Опацьким В.А., іноземні гості обговорили основні засади можливої участі громади у проєкті та оглянули приміщення, в якому може розміщуватись осередок Добровільної пожежної команди.

Проєкт реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми "U-LEAD з Європою" і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.