Локницька громада

Рівненська область, Вараський район

Проектна заявка Кухче

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

05 квітня2016 року № 82

 

 

 

 

 

 

ФОРМА

проектної заявки на проект, який може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

1.ЗМІСТ ПРОЕКТНОЇ ЗАЯВКИ

 

1.

Зміст проектної заявки

с. 1

2.

Загальна характеристика проектної заявки

с. 2-3

3.

Проект

с.4-9

3.1.

Анотація проекту

с. 4-5

3.2.

Детальний опис проекту

с.5-9

 

опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект

с. 5-6

 

мета та завдання проекту

с. 6

 

основні заходи проекту

с. 6-7

 

план-графік реалізації заходів проекту

с. 8

 

очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту

 

с. 8

4.

Бюджет проекту

с. 9-10

4.1.

Загальний бюджет проекту

с. 9

4.2.

Розклад бюджету за статтями видатків

с. 9

4.3.

Очікувані джерела фінансування

с. 10

4.4.

Локальний кошторис

с. 11

5.

Інформація про учасників реалізації проекту

с.12

6.

Додатки(за потреби)

с.13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОЕКТНОЇ ЗАЯВКИ

 

Назва проекту,що може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (далі – проект)

Капітальний ремонт автодороги с.Кухче-с.Радове, Зарічненського району Рівненської області

Заявник (найменування виконавчого комітету міської, селищної, сільської ради об’єднаної територіальної громади)

Виконавчий комітет Локницької сільські ради об»єднаної територіальної громади

Номер і назва завдання з плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади (із зазначенням дати прийняття та номера рішення ради про схвалення такого плану), якому відповідає проект

Завдання 1.3.Проведення капітальних та поточних ремонтів доріг ( рішення сільської ради №55 від 23.12.2016

Напрями спрямування субвенції згідно з пунктом 4  Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 200

Нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт вулиць, доріг, мостів, переходів комунальної власності,що поліпшують доступність жителів до об’єктів та установ, у яких надаються адміністративні, соціальні та інші послуги;

 

Мета та завдання проекту

          Метою проекту є підвищення якості дорожнього полотна проїзної частини доріг та під’їзних доріг місцевого значення, покращення транспортної доступності сільських населених пунктів, забезпечення  сталого  функціонування  та збалансованого розвитку мережі  автомобільних  доріг  в Локницькій об’єднаній територіальній громаді.

 

 

Кількість населення, на яке поширюватиметься проект

1700

Період реалізації проекту (з (місяць / рік) до (місяць/рік))

з червня 2017 по жовтень 2017 року

Очікуваний обсяг фінансування проекту за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (далі – субвенція), тис. грн

854,923

Обсяг можливого співфінансування проекту з місцевого бюджету, тис.грн

0

Назви населених пунктів, уякихреалізуєтьсяпроект

с.Кухче,Радове

Прізвище, ім’я, по батькові керівника заявника

Харковець Петро Степанович

Телефон, факс, e-mail заявника

0980527183, loknizasrada@ukr.net

Посада, прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи за реалізацію проекту

Сільський голова Харковець П.С

Телефон, факс, e-mail відповідальної особи за реалізацію проекту

0980527183, loknszasrada@ukr.net

 

 

Керівник заявника     ______________                             _Харковець П.С

                                               (дата, підпис)               (ініціали, прізвище)

М.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. ПРОЕКТ

 

  1. Анотація проекту

Назва проекту: «Капітальний ремонт автодороги с.Кухче-с.Радове Локницької сільської ради Зарічненського району Рівненської області».

 

Актуальність проекту

Даний проект є достатньо актуальним ,  комунальною дорогою між селами Кухче та Радове користується 1700 жителів сіл Новосілля , Радове та Кухче.По цій асфальтовій дорозі здійснює маршрут шкільний автобус та рейсовий автобус сполученням Кухче –Рівне.Дорога знаходиться в дуже поганому стані , що ставить під загрозу здійснення перевезення пасажирів маршруткою та призводить до великих бюджетних затрат на ремонт шкільного автобуса.Поганий стан дороги становить загрозу для безпеки руху, а також збільшує витрати значної кількості людей на ремонт власної техніки.   Відсутність покриття на дорозі створює значні проблеми під’їзду швидкої допомоги та пожежно-рятувальних автомобілів до населення, які мають доїжджати не пізніше як за 30 хвилин.

Перелік заходів проекту.

  Проект «Капітальний ремонт автодороги с.Кухче-с.Радове Локницької сільської ради Зарічненського району Рівненської області»  передбачає ремонт дорожнього покриття ділянки місцевих вулиць сіл Кухче та Радове довжиною 3430 м.,та шириною проїжджої частини 6м., шляхом  улаштування асфальтобетонного покриття-1494 м кв,проведення ямкового ремонту 320 м.кв, та ремонт біло щебеневої дороги-2460 м.кв, а також підсипку ям і узбіччя грунтом 300 м.кв. 

Очікувані результати проекту.

         В результаті реалізації проекту  «Капітальний ремонт автодороги с.Кухче-с.РадовеЛокницької сільської ради Зарічненського району Рівненської області»  буде відремонтовано асфальтову дорогу в с.Кухче та Радове , а також біло щебеневу дорогу по вул..Шевченка с.Радове.Реалізація проекту дасть змогу економити кошти на ремонт шкільного автобуса, а також на ремонт автомобілів жителів громади. . Реалізація проекту створить умови для безпечного та комфортного дорожнього руху, покращить стан доріг та автомобільне сполучення як для потреб економіки так і для доступу населення до послуг, забезпечить належне сполучення.Учні зможуть швидше доїжджати до Кухченської ЗОШ І-ІІІ ступенів.Результатами проекту можуть скористатись впершу чергу жителі сіл Кухче ,Новосілля та Радове , а також сусідні села. .

 Обсяг коштів та джерела фінансування проекту.

       Для реалізації проекту необхідні кошти в сумі 854,923 гривень для виготовлення проектно-кошторисної документації,проведення робіт по капітальному ремонту дороги.  Джерелами фінансування проекту будуть кошти Державного бюджету на розвиток інфраструктури об»єднаних громад в сумі 854,923 гривні.

Виконавцем проекту є виконком Локницької сільської ради

 

  1. Детальний опис проекту.

 

2.1.Опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект

Локницька об’єднана  територіальна  громада  займає площу  266,72 кв.км.,  нараховує 14 населених пунктів, із загальною чисельністю населення 5033 чол.

  Мережа автомобільних доріг громади є невід’ємною  частиною єдиної транспортної системи, що забезпечує  роботу галузей промисловості і сільського господарства, соціальний розвиток. Найбільш гострим питанням вважається невідповідність існуючої транспортно-пішохідної мережі та загальної інфраструктури системи дорожньо-вуличних елементів в селі, потребам всебічного розвитку сучасного сільського утворення.  Адже більшість доріг у свій час прокладалися за тогочасних технічних умов. Все це обумовлює необхідність у переплануванні й переформатуванні існуючої транспортно-пішохідної мережі та загальної інфраструктури системи дорожньо-вуличних елементів в селі. Стан розвитку дорожнього господарства громади свідчить про певні труднощі зумовлені недостатнім фінансуванням дорожньо-ремонтних робіт порівняно з потребами. Корекція соціально-демографічних процесів міграції сільського населення території, покращення стану інфраструктури, створення нових підприємств та робочих місць,поліпшення інвестиційної привабливості території.

Для покращення експлуатаційних якостей та забезпечення безпеки руху, автомобільна  дорога потребує  виконання робіт з будівництва та реконструкції окремих ділянок та капітальний ремонт по всій протяжності.

Проект буде реалізовуватись в селах Кухче та Радове , які входять до складу Локницької ОТГ адміністративним центром якої є село Локниця.В селі Кухче проживає 780 жителів , в селі Радове 773жителів.Село Кухче було центром Кухченської сільської ради.Тут розташована Кухченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Фап, бібліотека , сільський клуб, відділення зв»язку, дитячий садок «Малятко».В селі економічну діяльність здійснює комунальне підприємство «Обрій», яке надає послуги з благоустрою, завезення палива в установи соціальної сфери, ритуальні послуги.В комунальному закладі «Кухченська загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів» Локницької сільської ради навчається 291 учень з сіл Кухче, Новосілля ,Радове та села Острівськ.Дерев»яна  школа збудована в 50-х роках ХХ  століття .Опалення школи пічне.Підвіз учнів здійснюється шкільним автобусом 2005 року випускув.Більшість учнів підвозиться з села Радове в кількості   70учнів.Шкільний автобус здійснює  в село Радове чотири рейси за один день.Асфальтова дорога між селами Кухче та Радове по якій здійснює перевезення учнів до школи автобус знаходиться в незадовільному стані.Вона потребує капітального ремонту.Окремі ділянки дороги взагалі становлять небезпеку для руху транспорту, особливо шкільного автобуса.Потребує ремонту також біло щебенева дорога в селі Радове по вул..Шевченка, де курсує також шкільний автобус.В селі Радове значна кількість господарств займається вирощуванням огірків в теплицях і має власну техніку.Поганий стан дороги призводить до значних затрат населення на ремонт власних автомобілів.Крім того в село Радове  доїжджає маршрутка ,яка здійснює щоденний рейс по маршруту Кухче-Рівне ( крім суботи та неділі).Протяжність асфальтової дороги  в с.Кухче по вулиці Вільхова та селі Радове по вулиці Березова становить 2км 700 метрів.Поганий стан цієї дороги ставить під загрозу здійснення заїзду маршрутки до села Радове.Жителям села Радове необхідно також постійно добиратись до села  Кухче для отримання різних довідок, оформлення субсидій , а також до центру громади в село Локниця долаючи відстань майже 20 км.В селі проживає багато молоді, яка навчається в Рівному та інших містах.

          Соціально-економічна спрямованість проекту

Дорога  між селами Кухче та Радове є важливою транспортною «артерією» Локницькій об’єднаної територіальної громади та села Радове зокрема. Покращення стану цієї дороги дозволить збільшити кількість перевезень по ній, здійснювати частішу доставку необхідних товарів у відповідні заклади торгівлі, а люди, в свою чергу, матимуть можливість купувати ці товари у підприємців, які поповнюють місцевий бюджет.   Капітальний ремонт автодороги між селами Кухче та Радове є соціально значищим проектом.Його реалізація дасть змогу вирішити декілька суттєвих проблем.Зокрема, рух по даній автодорозі буде значно безпечнішим.Буде менше коштів витрачатись на ремонт шкільного автобуса та витрати на пальне суттєво зменшаться.Учні будуть швидше доїжджати з школи додому .Власники автотранспорту сіл Кухче та Радове будуть менше коштів витрачати на ремот власної техніки та швидше доїжджати до центру громади та адмінриміщення села Кухче.

Відповідність проекту заходам, визначеним Планом соціально-економічного розвитку ОТГ

       Проект «Капітальний ремонт автодороги с.Кухче-с.Радове Локницької сільської ради,Зарічненського р-ну,Рівненської області» відповідає плану соціально-економічного розвитку Локницької об'єднаної територіальної громади на 2017 рік затвердженого рішенням сесії №55 Локницької сільської ради ОТГ від 23.12.2016 року:

   - завданню 1.3.»Проведення капітальних та поточних ремонтів доріг

  Цільові групи проекту

Від реалізації проекту виграють в першу чергу учні школи (100 учнів), діти ,які відвідують дитячий садок «Малятко» с.Кухче (10), працівники школи (20 осіб), власники автотранспорту сіл Кухче та Радове, а також більшість жителів сіл Радове , Кухче та Новосілля (1700 чоловік).

 

 

2.2.Мета та завдання проекту

 

Мета проекту:  

          Метою проекту є підвищення якості дорожнього полотна проїзної частини доріг та під’їзних доріг місцевого значення, покращення транспортної доступності сільських населених пунктів, забезпечення  сталого  функціонування  та збалансованого розвитку мережі  автомобільних  доріг  в Локницькій об’єднаній територіальній громаді.

 

Завдання проекту:

- провести капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Вільхова с.Кухче , вулиці Березова та Шевченка с.Радове загальною протяжністю 3430 м;

-забезпечити якісний та швидкий доступ пожежно-рятувальної техніки та швидкої допомоги до сільського населення та сприяння  економічному розвитку сіл громади

 

  1. Опис діяльності в рамках проекту

 

Основні заходи проекту:

 1.Виготовлення проектно-кошторисної документації.

 2.Заключення договору з підрядною організацією на виконання робіт по капітальному ремонту дороги

3. Улаштування вирівнюючого шару покриття із асфальтобетонних сумішей асфальтоукладальником при ширині укладання 6м в кількості 75 тон.

 4. Улаштування покриттів товщиною 4 см із гарячих асфальтобетонних сумішей в кількості 1494 м.кв.

5.Ямковий ремонт асфальтобетонного покриття дороги одношарового товщиною 50 мм, площею ремонту до 5 м.кв кількістю 320 м.кв.Всього для асфальтування буде використано 144 тони асфальтобетонної суміші.

6. Підсипку дороги грунтом за допомогою самоскидів в кількості 126 тон та здійснення планування площ механізованим способом.

7. Улаштування одношарових основ товщиною 15 см із щебеню фракцією 40-70 мм.та виправлення профілю щебеневих основ з додаванням нового матеріалу.

8. Улаштування основ та покриттів з відсіву двошарових , верхній шар товщиною 5 см в кількості 2460 м.кв.Для цього буде використано відсіву в кількості 156 м.куб

9.Здача об»єкта в експлуатацію

Реалізація проекту не матиме негативного впливу на навколишнє середовище.Для реалізації проекту буде сформована команда з працівників виконавчого комітету сільської ради та депутатів сільської ради, які працюватимуть над розробкою проекту ,а також контролюватимуть його виконання.

 

 

2.4.План-графік реалізації заходів проекту.

 

 Тривалість проекту складатиме 5 місяців

Місяць 1- червень

Місяць 5-жовтень

 

 

 

Тривалість

    заходу

 

 

 

З а х і д

 

  Джерела та обсяги фінансування, тис. грн.

 

 

 

Кошти

субвенції

 

 

 Бюджет

    МС*

 

 

  Кошти

    КП*

 

Інші партнери

 

 

І  ЕТАП

Виготовлення проектно-кошторисної документації по даному проекту

15,00

 

-

 

 

-

 

 

 

-

 

 

Місяць 1

 

 

Підготовка та реалізація заходу №1

 

15,00

 

-

 

 

-

 

 

-

 

ІІ  ЕТАП

Визначення будівельно-підрядної організації

 

-

 

-

 

-

 

-

 

Місяці 2

 

 

Реалізація заходу №2

 

 

-

 

-

 

-

 

-

ІІІ ЕТАП

Виконання робіт по капітальному ремонту дороги

659,450

 

-

 

-

 

-

Місяць 3

Реалізація заходу №3,4

393,758

-

-

-

 

Місяць 4

Реалізація заходу№ 5,6

 

93,361

-

-

-

Місяць 5

Реалізація заходу №7,8,9

172,331

-

-

-

                         

 

 

2.5.Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту


       В результаті проведеного ремонту буде забезпечено безпеку та комфорт руху.   В рамках трансформації транспортно-пішохідної мережі значною мірою буде підвищено рейтинг сіл громади за такими показниками, як зручність пересування селом,  безперешкодне  та швидке надання послуг пожежно-рятувальною технікою, та швидкою допомогою,а також щодо здійснення активного громадсько-політичного життя сільського населення.

Реалізація проекту має довгострокові наслідки та стане економічним поштовхом для розвитку соціально-економічної самодостатності Локницької територіальної громади,  а саме: дасть змогу залучити додаткові  джерела на фінансування проекту;  сприятиме удосконалення технічної інфраструктури; дозволить зменшити час доїзду населення сіл до центру громади .

 

а) фінансова сталість:

 

          Фінансова сталість полягає в тому, що капітально відремонтована дорога  матиме гарантійний термін від виконавця робіт протягом 10 років, що зменшить видатки з місцевого бюджету на експлуатаційне утримання дороги, а зекономлені кошти можна буде направити на інші об’єкти комунальної власності громади.

.

         б) інституційна сталість:

реалізація проекту значно посилить спроможність Локницької сільської ради та зміцнить позиції ОТГ для подальшого розвитку та розширення громади шляхом приєднання суміжних сільських рад.

     в) політична сталість:

проведення заходів проекту згуртує громаду села  для вирішення місцевих проблем, забезпечить партнерські стосунки сільської ради із органами самоорганізації населення для вирішення спільних питань. Крім цього проект буде широко підтриманий районною та обласною владою для його поширення в регіоні,  в зв’язку із розумінням необхідності об’єднання громади для вирішення своїх проблемних питань. . На даний час в громаді досить висока громадська самосвідомість і місцеві жителі активно приймають участь в вирішенні питань місцевого значення, а реалізація такого соціально значущого проекту безперечно підніме авторитет місцевого самоврядування не лише в мешканців громади, а і жителів суміжних територій та підніме рівень довіри громадян до проведення реформ в державі та до місцевої влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ

 

4.1. ЗАГАЛЬНИЙ БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ

 

з/п

Назви заходів, що здійснюватимуться за проектом

Загальна вартість

(тис. грн)

Джерела фінансування, тис. грн

субвенція

місцевий бюджет
(у разі співфінансу-вання)

інші учасники проекту
(у разі співфінансу-вання)

1

Проектно-вишукувальні роботи та авторський нагляд

17,234

17,234

-

-

1.1.

Вартість проектних робіт

15,000

15,000

-

-

1.2.

Оплата експертизи проектної документації

1,034

1,034

-

-

1.3.

Кошти на здійснення авторського нагляду

1,200

1,200

-

-

2.

Будівельно-монтажні роботи (розпис за окремими позиціями матеріалів та робіт наведений у локальному кошторисі ремонту дороги)

678,321

678,321

-

-

3.

Інші витрати:

 

159,368

159,368

-

-

3.1.

Здійсненя технічного нагляду

12,074

12,074

-

-

3.2.

Покриття адміністративних витрат будівельних організацій

1,501

1,501

-

-

3.3.

Податок на додану вартість

та кошторисний прибуток

145,793

145,793

-

-

 

РАЗОМ:

854,923

854,923

-

-

 

 

4.2. РОЗКЛАД БЮДЖЕТУ ЗА СТАТТЯМИ ВИДАТКІВ

 

з/п

Статті видатків

Загальна сума,

тис. грн

Джерела фінансування, тис. грн

субвенція

місцевий бюджет
(у разі співфінансу-вання)

інші учасники проекту
(у разі співфінансу-вання)

1

Видатки споживання:

-

-

-

-

Видатки розвитку:

«Капітальний ремонт автодороги

с.Кухче-с.Радове

Локницької сільської ради ,Зарічненського р-ну,Рівненської області»

854,923

854,923

-

-

 

РАЗОМ:

854,923

854,923

-

-

 

 

4.3. ОЧІКУВАНІ ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ

 

з/п

Джерела фінансування

Сума

(тис. грн)

Частка у % від

загального обсягу фінансування проекту

1

Фінансування за рахунок коштів субвенції

854,923

100

2

Фінансування з місцевого бюджету (у разі наявності)

-

-

3

Фінансування за рахунок коштів інших учасників проекту

-

-

 

Загальний обсяг фінансування

854,923

100

 

4.4. ЛОКАЛЬНИЙ КОШТОРИС

 

Локальний кошторисний розрахунок додається

 

 

 

5. ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАНИКІВ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

 

Партнер  1

Повна офіційна назва організації-партнера

Локницька сільська рада

Місце розташування

 

34030, Рівненська  область, с.Локниця вул. Центальна 55

Юридичний статус

Орган місцевого самоврядування

Офіційна адреса

 

34030, Рівненська  область, с.Локниця вул. Центальна 55

Контактна особа

 

Сільський голова Харковець Петро Степанович

Телефон

(03632)  4-

Факс

 

Адреса електронної пошти

loknizasrada@ukr.net

Кількість  штатних співробітників (постійних та тимчасових)

20 – штатні постійні

0 – тимчасові

 

Роль та залученість до підготовки цього проекту

Заявник, розробка проектної заявки ,виготовлення проектно-кошторисної документації

Завдання, які покладаються на організацію-партнера в реалізації проекту

 

Прогнозування та планування проектної діяльності; організація роботи; розпорядника коштів; координацію та регулювання процесів реалізації проекту;  контроль ходу реалізації проекту.

 

 

 

Керівник проекту                         Харковець П.С

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виконавець робіт (підрядник) буде визначений за результатами переговорів та на підставі досвіду раніше виконаних робіт.

 

 

 

6. ДОДАТКИ

1. Копія зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь