Звіт щодо стану роботи Добровільної пожежної команди с. Кухче за 2023 р.

На території Локницької громади функціонує Добровільна пожежна команда с. Кухче. До складу ДПК входить 12 членів.

Протягом 2023 року з місцевого бюджету було виділено кошти, зокрема:

1. На паливно-мастильні матеріали- 31 680 гривень;
  2. Автозапчастини- 6920 гривень.
  3. Тирсобрикети – 3 100 гривень;
  4. Придбання антифризу – 492 гривень 09 коп (50л 10л+5 шт)
  5. Страхування пожежного автомобіля ЗІЛ-130 – 2 615 гривень;
  6. Страхування членів Добровільної пожежної команди – 12 542 гривень.
  7. Придбання компресора – 5 700 гривень.

За 12 місяців 2023 року ДПК с. Кухче здійснила 6 виїздів на пожежі, зокрема:

1. 22 квітня о 12:15 год. у с. Задовже виникла пожежа в господарській будівлі. На виїзді було 4 добровольців-пожежників;
  2. 09 липня о 05:10 год. у с. Нобель виникла пожежа в будинку. На виїзді було 6 добровольців-вогнеборців;
  3. 20 серпня о 17:20 год. у с. Нобель виникла пожежа в господарській будівлі. На виїзді було 5 пожежників-добровольців;
  4. 24 серпня о 03:00 год в с. Задовже виникла пожежа в господарській будівлі. На пожежі було 4 добровольців-пожежників;
  5. 28 серпня о 09:45 год. в с. Локниця виникла пожежа в господарській будівлі. На виїзді було 5 добровольців-вогнеборців;
  6. 03 жовтня о 07:20 год. у с. Кутин виникла пожежа в господарській будівлі. На виїзді було 7 вогнеборців-добровольців.

Передставники Добровільної пожежної команди с. Кухче, Микола Марчук та Тарас Погорілець, взяли участь у навчанні з надання домедичної допомоги в м. Львів 27-28 липня 2023 року.

Організатор навчання Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні для пожежників-добровольців громад-партнерок проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні», що реалізується Фондом міжнародної солідарності у рамках програми "U-LEAD з Європою" і співфінансується програмою польської співпраці задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, у якому приймає участь Локницька територіальна громада.

Участь в проєктах ДПК

В рамках проєкту «Акселерація потенціалу новостворених добровільних пожежних команд на місцевому рівні» від громадської організації «Добровольці-вогнеборці», за активну участь і старанність у тренінгу з домедичної допомоги і проведені навчання для населення, Добровільна пожежна команда с. Кухче отримала в подарунок, зокрема:

Атпечка першої допомоги – 1 шт;

Оклюзійна наліпка H*Vent Laminar Vented Chest Dressing -1 шт;

Негемостатичний бинт для тампонади ТАКТИБИНТ – 2 шт;

Термоковдра/Термопокривало – 2шт;

Гемостатик бинт гофрований – 1 шт;

Турнікет CAT Gen 7 (помаранчевий) – 1 шт;

Опікун (1) – 8 шт.

Проєкт «Акселерація потенціалу новостворених добровільних пожежних команд» впроваджується ГО «Добровольці-вогнеборці» у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фонд Східна Європа у партнерстві з Ukrainian Center for Independent Political Research і ГО Разом проти корупції за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Під час реалізації проєкту було здійснення таких активностей:

• дводенне навчання з домедичної допомоги для 10 членів ДПК с. Кухче інструктором Костянтином Федотовим БО БФ «Солом’янські котики» (20-21 серпня 2023 року) на території Кухченського старостинського округу (для учасників було передбачено харчування).
  • представники Добровільної пожежної команди с. Кухче провели навчання з надання першої домедичної допомоги для населення громади;
  • у с. Кухче на території комунального закладу «Кухченський ліцей» проведений дитячий денний пожежний табір, з 25-29 серпня 2023 року для 12 дітей (в межах реалізації цього заходу громадська організація «Добровольці-вогнеборці» залучила методолога, який розробив примірну програму дитячого пожежного табору з прикладами та інструкціями щодо проведення вправ, витратні матеріали для дітей, 3-разове харчування протягом 5 днів, паливну картку на 40 л для залучення пожежного автомобіля);
  • проведення конкурсу дитячих малюнків на пожежну тематику ( забезпечені витратні матеріали), взяли участь 12 дітей;
  • розробки двох дизайнів постерів для проведення превентивної комунікаційної кампанії, розроблені за ідеєю громади з використанням айдентики, та 50 примірників постерів для проведення інформаційної кампанії на території Локницької громади (із залученням проєктного дизайнера).

Локницька сільська рада подала проєктну заявку на Конкурс мікрогрантів – Україна 2023/UA-CP та виграла грант на реалізацію проєкту «Проведення поточного ремонту та облаштування пожежного приміщення Добровільної пожежної команди с. Кухче». Сума гранту - 606 071,00 грн.

У ході реалізації проєкту здійснено ряд робіт: облаштування доріжки для виїзду пожежного автомобіля з депо, облицювання блочками фасаду пожежного приміщення, мурування стін, шпаклювання внутрішніх стін, фарбування, облицювання поверхонь стін та підлоги керамічною плиткою, установлення душової кабіни, умивальника, унітаза, бойлера, проведення каналізації та водопостачання та інші.

За грантові кошти закуплені:

- рукав пожежний Д-51 – 5шт.,

- рукав пожежний Д-66 – 5 шт;

- рукав пожежний Д-77 – 5 шт;

- шафа пожежна – 1 шт;

- ствол пожежний ручний – 1 шт;

- фасадна вивіска – 1 шт;

- стільці – 12 шт;

- шини – 4 шт;

- домкрат – 1 шт.;

- набір ключів рожково-накидних - 1 шт;

- набір головок та інструментів - 1 шт.