Про утворення Добровільної пожежної команди села Кухче Локницької сільської ради

ЛОКНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від  08.09.2021 року                                                                       № 311

Про утворення Добровільної пожежної команди
села Кухче Локницької сільської ради

Керуючись вимогами ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 року № 202 «Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону», Постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 року № 564 «Про затвердження Порядку функціонування добровільної пожежної охорони», ст.62, 126 Кодексу цивільного захисту України, у зв'язку з участю Локницької сільської ради в проєкті «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту на місцевому рівні», з метою організації заходів із запобігання виникнення пожеж та їх гасіння, забезпечення ефективної роботи з організації та забезпечення пожежної безпеки на території Локницької сільської ради, сесія сільської ради.

ВИРІШИЛА:

1. утворити Добровільну пожежну команду села Кухче Локницької сільської ради.
  2. Затвердити Положення про Добровільну пожежну команду села Кухче Локницької сільської ради (дода.ться).
  3. Затвердити склад Добровільної пожежної команди села Кухче Локницької сільської ради (додається).
  4. Визначити місцем розташування Добровільної пожежної команди села Кухче приміщення котельні за адресою Рівненська область, Вараський район, село Кухче, вул. Центральна, 1 та переобладнати його під пожежне ДЕПО.
  5. Локницькій сільській раді провести поточний ремонт приміщення котельні.
  6. Фінансування поточного ремонту для переобладнання котельні під пожежне ДЕПО здійснювати за рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел не заборонених законодавством.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                               Харковець П.С

Додаток

Положення про пожежно-рятувальний підрозділ для забезпечення добровільної пожежної охорони: