Локницька громада

Рівненська область, Вараський район

План соціально-економічного розвитку Локницької ОТГ на 2019 рік

                     Затверджено

 

                              рішенням сесії сільської ради №489

    від 20.02.2019 року

 

 

 

ПЛАН

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

ЛОКНИЦЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЗАРІЧНЕНСЬКОГО   РАЙОНУ 

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

на 2019 рік

 

 

 

ЗМІСТ

 

 

1. Вступ 

 

2. Аналітична частина

Характеристика населених пунктів, що входять до складу громади.

Мережа бюджетних установ

Фінансово-бюджетна сфера

SWOT аналіз територіальної громади

Основні  проблемні питання соціально-економічного розвитку громади

 

3. Цілі та пріоритети розвитку на 2019рік

Основні цілі                                       

Пріоритетні завдання

4.Основні завдання та механізми реалізації Плану соціально-економічного розвитку Локницької сільської ради об’єднаної територіальної громади

5.Фінансове забезпечення реалізації Плану.

Перелік проектів, які передбачається реалізувати за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури

 

6. Моніторинг і результативність

                                                                                   

 

 

 

 

1. ВСТУП

План соціально-економічного розвитку Локницької сільської ради Зарічненського району Рівненської області на 2019 рік (далі план розвитку) є найважливішим документом в процесі творення власного соціально-економічного розвитку, з використанням внутрішнього та зовнішнього потенціалів. План соціально-економічного розвитку – це документ, який містить принципи та припущення, прийняті під час реалізації процесу планування.

Законодавчою та методичною основою розроблення плану соціально-економічного розвитку є Закони України «Про добровільне об'єднання територіальних громад»,  «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про засади державної регіональної політики», постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року
№ 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

План соціально-економічного розвитку Локницької сільської ради розроблений відповідно до завдань і положень таких документів:

Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року (постанова Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 385);

Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року (розпорядження голови облдержадміністрації від 28.11.2014 № 612, рішення обласної ради від 18.12.2014 № 1374);

План на 2015 – 2017 роки з реалізації Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року (розпорядження голови облдержадміністрації від 27 травня 2015 року № 273, рішення обласної ради від 12.06.2015 № 1471).

Локницьку об’єднану територіальну громаду (ОТГ) утворено відповідно до ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» від  24.05.2016 року № 36  з центром в с.Локниця Зарічненського району Рівненської області,  шляхом об’єднання Локницької, Кухченської, Кутинської та Нобельської сільських рад. До складу Локницької об’єднаної територіальної громади входять села: Локниця, Храпин, Кухче, Новосілля, Радове, Кутин, Заозер’я, Задовже, Кутинок,  Любинь, Нобель, Дідівка, Котира, Млин.

У плані розвитку передбачений моніторинг наявних власних ресурсів, стану демографічної ситуації, стану розвитку інфраструктури та економіки.

План розвитку сільської ради є результатом праці представників всіх груп сільської громади . У плані розвитку громади узагальнено пропозиції цілей, завдань та заходів усіх зацікавлених сторін.

 

2.Аналітична частина

Локницька ОТГ утворена внаслідок об’єднання чотирьох  рад: відповідно до рішень сесій Локницької, Кутинської, Кухченської та Нобельської  сільських рад утворилася Локницька сільська рада Зарічненського району Рівненської  області (далі Локницька сільська рада).

Адміністративний центр Локницької сільської ради розташований у
с. Локниця по вулиці  Центральна, 55.

Сільська рада розташована у північно-західній  частині Зарічненського району.

Фото без опису

 

 

 

 

 

Межує з Любешівським районом Волинської області,  Морочненською, Новорічицькою, Сенчицькою, Кухітсько-Вільською сільськими радами.

Площа ради  266,72 тис. кв. метрів.

Локницька сільська рада є найбільшою в районі за площею. Населення –

5033 осіб.  Населених пунктів – 14. Питома вага сільської ради в Зарічненському  районі за територією – 18%, населенням – 14.5 %.

Загальна протяжність сільської ради від населеного пункту Локниця  до всіх крайніх населених пунктів становить 16,5км.

Територією сільської ради проходить траса державного значення Любешів – Морочне  -  Пінськ.

Сільська рада має зручне географічне положення, автошляхи  дають змогу дістатися до обласного центру - м. Рівне, автомобільними шляхами - 220 км. Територією сільської ради протікають ріки Веселуха, Стохід, Прип’ять та інші.

До складу громади входить чотирнадцять  сільських населених пунктів таном на 01.01.2019 року):

 

Сільські населені пункти

Площа (га)

Населення (осіб)

Кількість дворів

Локниця

491,6

1046

420

Храпин

207,5

387

120

Кухче

236,1

780

281

Новосілля

75,5

135

50

Радове

222,8

775

212

Кутин

140,8

444

167

Заозеря

62,1

321

138

Задовже

103,6

201

91

Кутинок

100,7

69

38

Любинь

94,6

166

80

Нобель

85,8

278

171

Дідівка

72,1

110

61

Котира

48,7

72

53

Млин

37,89

118

86

Разом

1979,79

5033

1968

 

Характеристика населених пунктів, що входять до складу громади.

 

Демографічна ситуація характеризується позитивною динаміко приросту населення, внаслідок збільшення народжуваності. Всього населених пунктів чотирнадцять, села: Локниця, Храпин, Кухче, Новосілля, Радове, Кутин, Заозер’я, Задовже, Кутинок,  Любинь, Нобель, Дідівка, Котира, Млин.

СелоЛокниця – центр об’єднаної територіальної громади. Розташоване на північному заході  Зарічненського  району Рівненської області за 215  кілометрів від обласного центру м. Рівне та за 23 км від районного центру смт. Зарічне .

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Локниця  забудоване в основному одноповерховими будинками.

В адміністративно-громадському центрі зосереджені: сільська рада, будинок культури, магазини, Локницька ЗОШ I-III ступенів , Локницька  лікарська  амбулаторія ЗПСМ , аптека та  бібліотека. Функціонує Локницьке  лісництво  ДП Зарічненського лісгоспу .

     Рельєф території населеного пункту рівнинний. Підгрунтові води залягають,

як правило на глибині біля 3-х метрів. На території можливе підтоплення паводками водами у весняно-літній період . Небезпечні геологічні процеси відсутні.Село телефонізоване та електрифіковане.

Село Храпин  – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 28  км від районного центру смт. Зарічне  та за 5 км від центру громади с. Локниця.

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. За функціональною ознакою територія села Храпин сельбищна. В селі знаходиться Храпинська ЗОШ І-ІІ ступенів ,  діє бібліотека, фельдшерсько-акушерський пункт, два магазини.

Село електрифіковане, телефонізоване. Центральне газопостачання, водовідведення та водопостачання відсутнє.

Село Кухче – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване
за 14 км від  с. Локниця – центру об’єднаної територіальної громади та за 37 км від районного центру – смт.Зарічне.  

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. За функціональною ознакою територія села поділяється на сельбищну та виробничу. На сельбищній території розміщений громадський центр села.

В центрі села зосереджені : сільська рада, 4 магазини,публічно-шкільна бібліотека, клуб та Кухченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів .

В селі діє відділення зв’язку,аптека . Село телефонізоване та електрифіковане. Центральне газопостачання, водовідведення та водопостачання відсутнє. Функціонує: СКП «Обрій».

 

Село Новосілля – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за _12___ км від с.Локниця – центру об’єднаної територіальної громади та за _33___км від районного центру – смт.Зарічне

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Новосілля забудоване в основному одноповерховими будинками.

  Село  телефонізоване,електрифіковане. Центральне газопостачання, водовідведення та водопостачання відсутнє. Територія села складається із забудованих земель та сільськогосподарських угідь.

 

Село Радове – входить до складу Локницької  сільської ради. Розташоване за _38_ км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця  та за  _16_км від районного центру смт. Зарічне.

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою, забудоване  одноповерховими будинками. В селі діє фельдшерсько-акушерський пункт, сільський клуб, бібліотека, 3 магазини.  В селі знаходиться філія Кухченської ЗОШ та функціонує дитячий садочок з короткотривалим перебуванням дітей «Дзвіночок».  Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні.

 

Село Кутин – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 8 км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця, та за 30 км від районного центру смт. Зарічне.  В селі діє сільський клуб, лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, ветдільниця, публічно-шкільна бібліотека, 6 магазинів, аптека, відділення зв’язку, Кутинська ЗОШ  I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад з короткотривалим перебуванням дітей. 

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Кутин забудоване в основному одноповерховими будинками..  Через село протікає річка Веселуха.

Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні.

 

Село Заозеря – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 13 км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця та за 35 км від районного центру смт. Зарічне. В селі діє сільський клуб, фельдшерсько-акушерський пункт, 2 магазини, філія Кутинської ЗОШ І ст.

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Заозеря забудоване в основному одноповерховими будинками.

Рельєф території населеного пункту рівнинний. По за селом протікає річка Стохід.Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні.

Село Задовже – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 13 км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця та за 35 км від районного центру смт. Зарічне.

В селі діє сільський клуб, фельдшерсько-акушерський пункт, 1 магазин, філія Кутинської ЗОШ І ст., відділення зв’язку, публічно-шкільна бібіліотека,  7 магазинів, відділення зв’язку,  дошкільний навчальний заклад з короткотривалим перебуванням дітей. Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Задовже забудоване в основному одноповерховими будинками.

Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні.

              Село Кутинок – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 14 км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця та за 36 км від районного центру смт. Зарічне.

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Кутинок забудоване в основному одноповерховими будинками.

Село Любинь – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 10 км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця та за 32 км від районного центру смт. Зарічне. В селі діє 1 магазин.

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Любинь забудоване в основному одноповерховими будинками.

Рельєф території населеного пункту рівнинний.

Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні.

Село Нобель  – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 16 км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця та за 39 км від районного центру смт. Зарічне. В селі діє сільський клуб, фельдшерсько-акушерський пункт,  2 магазини, Нобельська  ЗОШ І-ІІІ ст., публічно-шкільна бібіліотека

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Нобель  забудоване в основному одноповерховими будинками. Рельєф території населеного пункту рівнинний. В селі знаходиться  озеро «Нобельське».

          Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні.

Село  Дідівка – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 14 км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця та за 37  км від районного центру смт. Зарічне.

В селі діє  фельдшерсько-акушерський пункт, 1 магазин.

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Дідівка забудоване в основному одноповерховими будинками.

 Рельєф території населеного пункту рівнинний. В селі знаходиться частина  Нобельського озера.

         Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні.

Село Котира – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 15 км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця та за 38км від районного центру смт. Зарічне.           

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Котира забудоване в основному одноповерховими будинками.

Рельєф території населеного пункту рівнинний.

Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні..

         Село Млин – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця та за 32 км від районного центру смт. Зарічне. В селі діє 1 магазин.

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Любинь забудоване в основному одноповерховими будинками.

Рельєф території населеного пункту рівнинний.

Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь