Локницька громада

Рівненська область, Вараський район

ПЛАН СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ЛОКНИЦЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НА 2018 РІК

Додаток

                                                                         до рішення Локницької  сільської ради

                                                №                     від

р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПЛАН

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

ЛОКНИЦЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЗАРІЧНЕНСЬКОГО   РАЙОНУ 

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

на 2018 рік

 

 

 

ЗМІСТ

 

 

1. Вступ 

 

2. Аналітична частина

Характеристика населених пунктів, що входять до складу громади.

Мережа бюджетних установ

Фінансово-бюджетна сфера

SWOT аналіз територіальної громади

Основні  проблемні питання соціально-економічного розвитку громади

 

3. Цілі та пріоритети розвитку на 2018рік

Основні цілі                                       

Пріоритетні завдання

4.Основні завдання та механізми реалізації Плану соціально-економічного розвитку Локницької сільської ради об’єднаної територіальної громади

5.Фінансове забезпечення реалізації Плану.

Перелік проектів, які передбачається реалізувати за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури

 

6. Моніторинг і результативність

                                                                                   

 

 

 

 

1. ВСТУП

План соціально-економічного розвитку Локницької сільської ради Зарічненського району Рівненської області на 2018 рік (далі план розвитку) є найважливішим документом в процесі творення власного соціально-економічного розвитку, з використанням внутрішнього та зовнішнього потенціалів. План соціально-економічного розвитку – це документ, який містить принципи та припущення, прийняті під час реалізації процесу планування.

Законодавчою та методичною основою розроблення плану соціально-економічного розвитку є Закони України «Про добровільне об'єднання територіальних громад»,  «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про засади державної регіональної політики», постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету», постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року
№ 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

План соціально-економічного розвитку Локницької сільської ради розроблений відповідно до завдань і положень таких документів:

Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року (постанова Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 385);

Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року (розпорядження голови облдержадміністрації від 28.11.2014 № 612, рішення обласної ради від 18.12.2014 № 1374);

План на 2015 – 2017 роки з реалізації Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року (розпорядження голови облдержадміністрації від 27 травня 2015 року № 273, рішення обласної ради від 12.06.2015 № 1471).

Локницьку об’єднану територіальну громаду (ОТГ) утворено відповідно до ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» від  24.05.2016 року № 36  з центром в с.Локниця Зарічненського району Рівненської області,  шляхом об’єднання Локницької, Кухченської, Кутинської та Нобельської сільських рад. До складу Локницької об’єднаної територіальної громади входять села: Локниця, Храпин, Кухче, Новосілля, Радове, Кутин, Заозер’я, Задовже, Кутинок,  Любинь, Нобель, Дідівка, Котира, Млин.

У плані розвитку передбачений моніторинг наявних власних ресурсів, стану демографічної ситуації, стану розвитку інфраструктури та економіки.

План розвитку сільської ради є результатом праці представників всіх груп сільської громади . У плані розвитку громади узагальнено пропозиції цілей, завдань та заходів усіх зацікавлених сторін.

 

2.Аналітична частина

Локницька ОТГ утворена внаслідок об’єднання чотирьох  рад: відповідно до рішень сесій Локницької, Кутинської, Кухченської та Нобельської  сільських рад утворилася Локницька сільська рада Зарічненського району Рівненської  області (далі Локницька сільська рада).

Адміністративний центр Локницької сільської ради розташований у
с. Локниця по вулиці  Центральна, 55.

Сільська рада розташована у північно-західній  частині Зарічненського району.

Фото без опису

 

 

Межує з Любешівським районом Волинської області,  Морочненською, Новорічицькою, Сенчицькою, Кухітсько-Вільською сільськими радами. 

 

Площа ради  266,72 тис. кв. метрів.

Локницька сільська рада є найбільшою в районі за площею. Населення –

5033 осіб.  Населених пунктів – 14. Питома вага сільської ради в Зарічненському  районі за територією – 18%, населенням – 14.5 %.

Загальна протяжність сільської ради від населеного пункту Локниця  до всіх крайніх населених пунктів становить 16,5км.

Територією сільської ради проходить траса державного значення Любешів – Морочне  -  Пінськ.

Сільська рада має зручне географічне положення, автошляхи  дають змогу дістатися до обласного центру - м. Рівне, автомобільними шляхами - 220 км. Територією сільської ради протікають ріки Веселуха, Стохід, Прип’ять та інші.

 

До складу громади входить чотирнадцять  сільських населених пунктів таном на 01.01.2018 року):

 

Сільські населені пункти

Площа (га)

Населення (осіб)

Кількість дворів

Локниця

491,6

1046

420

Храпин

207,5

387

120

Кухче

236,1

780

281

Новосілля

75,5

135

50

Радове

222,8

775

212

Кутин

140,8

444

167

Заозер’я

62,1

321

138

Задовже

103,6

201

91

Кутинок

100,7

69

38

Любинь

94,6

166

80

Нобель

85,8

278

171

Дідівка

72,1

110

61

Котира

48,7

72

53

Млин

37,89

118

86

Разом

1979,79

5033

1968

 

Характеристика населених пунктів, що входять до складу громади.

 

Демографічна ситуація характеризується позитивною динаміко приросту населення, внаслідок збільшення народжуваності. Всього населених пунктів чотирнадцять, села: Локниця, Храпин, Кухче, Новосілля, Радове, Кутин, Заозер’я, Задовже, Кутинок,  Любинь, Нобель, Дідівка, Котира, Млин.

СелоЛокниця – центр об’єднаної територіальної громади. Розташоване на північному заході  Зарічненського  району Рівненської області за 215  кілометрів від обласного центру м. Рівне та за 23 км від районного центру смт. Зарічне .

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Локниця  забудоване в основному одноповерховими будинками.

В адміністративно-громадському центрі зосереджені: сільська рада, будинок культури, магазини, Локницька ЗОШ I-III ступенів , Локницька  лікарська  амбулаторія ЗПСМ , аптека та  бібліотека. Функціонує Локницьке  лісництво  ДП Зарічненського лісгоспу .

     Рельєф території населеного пункту рівнинний. Підгрунтові води залягають,

як правило на глибині біля 3-х метрів. На території можливе підтоплення паводками водами у весняно-літній період . Небезпечні геологічні процеси відсутні.Село телефонізоване та електрифіковане.

 

Село Храпин  – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 28  км від районного центру смт. Зарічне  та за 5 км від центру громади с. Локниця.

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. За функціональною ознакою територія села Храпин сельбищна. В селі знаходиться Храпинська ЗОШ І-ІІ ступенів ,  діє бібліотека, фельдшерсько-акушерський пункт, два магазини.

Село електрифіковане, телефонізоване. Центральне газопостачання, водовідведення та водопостачання відсутнє.

Село Кухче – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване
за 14 км від  с. Локниця – центру об’єднаної територіальної громади та за 37 км від районного центру – смт.Зарічне.  

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. За функціональною ознакою територія села поділяється на сельбищну та виробничу. На сельбищній території розміщений громадський центр села.

В центрі села зосереджені : сільська рада, 4 магазини,публічно-шкільна бібліотека, клуб та Кухченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів .

В селі діє відділення зв’язку,аптека . Село телефонізоване та електрифіковане. Центральне газопостачання, водовідведення та водопостачання відсутнє. Функціонує: СКП «Обрій».

 

Село Новосілля – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за _12___ км від с.Локниця – центру об’єднаноїтериторіальної громади та за _33___км від районного центру – смт.Зарічне

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Новосілля забудоване в основному одноповерховими будинками.

  Село  телефонізоване,електрифіковане. Центральне газопостачання, водовідведення та водопостачання відсутнє. Територія села складається із забудованих земель та сільськогосподарських угідь.

 

Село Радове – входить до складу Локницької  сільської ради. Розташоване за _38_ км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця  та за  _16_км від районного центру смт. Зарічне.

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою, забудоване  одноповерховими будинками. В селі діє фельдшерсько-акушерський пункт, сільський клуб, бібліотека, 3 магазини.  В селі знаходиться філія Кухченської ЗОШ та функціонує дитячий садочок з короткотривалим перебуванням дітей «Дзвіночок».  Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні.

 

Село Кутин – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 8 км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця, та за 30 км від районного центру смт. Зарічне.  В селі діє сільський клуб, лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, ветдільниця, публічно-шкільна бібліотека, 6 магазинів, аптека, відділення зв’язку, Кутинська ЗОШ  I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад з короткотривалим перебуванням дітей. 

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Кутин забудоване в основному одноповерховими будинками..  Через село протікає річка Веселуха.

Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні.

.

 

Село Заозер’я – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 13 км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця та за 35 км від районного центру смт. Зарічне. В селі діє сільський клуб, фельдшерсько-акушерський пункт, 2 магазини, філія Кутинської ЗОШ І ст.

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Заозер’я забудоване в основному одноповерховими будинками.

Рельєф території населеного пункту рівнинний. По за селом протікає річка Стохід.Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні.

 

Село Задовже – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 13 км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця та за 35 км від районного центру смт. Зарічне.

В селі діє сільський клуб, фельдшерсько-акушерський пункт, 1 магазин, філія Кутинської ЗОШ І ст., відділення зв’язку, публічно-шкільна бібіліотека,  7 магазинів, відділення зв’язку,  дошкільний навчальний заклад з короткотривалим перебуванням дітей. 

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Задовже забудоване в основному одноповерховими будинками.

Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні.

 

              Село Кутинок – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 14 км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця та за 36 км від районного центру смт. Зарічне.

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Кутинок забудоване в основному одноповерховими будинками.

Рельєф території населеного пункту рівнинний.

Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні.

 

         Село Любинь – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 10 км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця та за 32 км від районного центру смт. Зарічне. В селі діє 1 магазин.

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Любинь забудоване в основному одноповерховими будинками.

Рельєф території населеного пункту рівнинний.

Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні.

 

Село Нобель  – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 16 км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця та за 39 км від районного центру смт. Зарічне. В селі діє сільський клуб, фельдшерсько-акушерський пункт,  2 магазини, Нобельська  ЗОШ І-ІІІ ст., публічно-шкільна бібіліотека

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Нобель  забудоване в основному одноповерховими будинками. Рельєф території населеного пункту рівнинний. В селі знаходиться  озеро «Нобельське».

          Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні.

.

 

Село  Дідівка – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 14 км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця та за 37  км від районного центру смт. Зарічне.

В селі діє  фельдшерсько-акушерський пункт, 1 магазин.

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Дідівка забудоване в основному одноповерховими будинками.

 Рельєф території населеного пункту рівнинний. В селі знаходиться частина  Нобельського озера.

         Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні.

              Село Котира – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за 15 км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця та за 38км від районного центру смт. Зарічне.           

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Котира забудоване в основному одноповерховими будинками.

Рельєф території населеного пункту рівнинний.

Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні..

 

         Село Млин – входить до складу Локницької сільської ради. Розташоване за км від центру об’єднаної територіальної громади с. Локниця та за 32 км від районного центру смт. Зарічне. В селі діє 1 магазин.

Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є вулиці з одно та двосторонньою забудовою. Село Любинь забудоване в основному одноповерховими будинками.

Рельєф території населеного пункту рівнинний.

Село електрифіковане та телефонізоване. Центральне водопостачання та водовідведення відсутні.

Мережа бюджетних установ  Локницької сільської ради  Зарічненського району Рівненської області

 

 

 

 

2018 рік

 

 

 

 

 

Назва галузі

Кількість установ

Кількість штатних одиниць

в т.ч.

Кількість груп

Кількість дітей

Кількість класів

Кількість учнів

Кількість ліжок звичайного стаціонару

Кількість ліжок денного стаціонару

Педпра-цівники

медичний персонал

1

Апарат управління

1

20

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Пожежна охорона

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Освіта, в т.ч.:

10

215,39

143,64

1,5

6

104

56

663

 

 

 

Дошкільні навчальні заклади

5

16,5

6

0,5

6

104

-

-

 

 

 

Загальноосвітні навчальні заклади, в т.ч.:

5

198,89

137,64

1

-

663

56

663

 

 

 

ЗНЗ I ступеня

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗНЗ I-II ступенів

1

23,19

17,69

-

-

54

9

54

 

 

 

ЗНЗ I-III ступенів

4

175,7

119,95

1

-

609

47

609

 

 

4

Охорона здоров'я, в т.ч.:

 

33,25

 

25,25

 

 

 

 

 

15

 

Локницький центр ПМСД

1

3

 

2

 

 

 

 

-

15

 

Амбулаторія

2

16,5

 

9,5

 

 

 

 

 

15

 

ФАПи

7

13,75

 

13,75

 

 

 

 

 

 

5

Культура, в т.ч.:

15

16,25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бібліотеки

6

6,75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Палаци і будинки культури

9

9,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВСЬОГО

28

285,89

143,64

25,25

6

-

56

663

-

15

                               

 

 

 

Освітні послуги надають п’ять  комунальних закладів:

Комунальний заклад« Локницька загальноосвітня школа I-III ступенів Локницької сільської ради Зарічненського району.

Комунальний заклад «Храпинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Локницької сільської ради Зарічненського району

Комунальний заклад «Кухченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Локницької сільської ради Зарічненського району

Комунальний заклад «Нобельська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Локницької сільської ради Зарічненського району

Комунальний заклад «Кутинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Локницької сільської ради Зарічненського району

Загальноосвітні заклади відвідують 663 учні, дошкільні заклади -  104 вихованці.

Охорона здоров’я. Мережа закладів охорони  здоров’я  об’єднаної територіальної громади , що обслуговує населення  Локницької сільської ради  Зарічненського  району Рівненської області складає 10 закладів охорони здоров’я – 8 ФАПів та 2 лікарські амбулаторії, які фінансуються за рахунок медичної субвенції з державного бюджету.

Населенню громади надається необхідна безоплатна медична допомога згідно з «Програмою надання громадянам гарантованої державою безоплатної медичної допомоги», яка затверджена Постановою КМУ № 955 від 11.07.2002.

 

Культура. В об’єднаній територіальній громаді функціонує  15 установ культури ( 1 – Будинок  культури , 8 – сільських  клубів,  6 – бібліотек) із загальною штатною чисельністю   15,25 одиниць.

Фінансово-бюджетна сфера

Основною метою діяльності об’єднаної територіальної громади у сфері бюджетно-фінансової політики є формування достатніх ресурсів для фінансування пріоритетних напрямів соціально-економічного розвитку громади та підвищення ефективності використання бюджетних коштів.

Сутність фінансово-бюджетної політики заключається в поєднанні конкретних цілей та відповідних засобів, за допомогою яких вирішуються поставлені задачі.

Обсяг доходів Локницької сільської ради  Зарічненського  району Рівненської області на 2018 рік становить 28743,5тис. грн., у тому числі власні доходи – 3331,7 тис. грн.., освітня субвенція -  14870,5тис. грн., медична субвенція  - 3709,5 тис. грн., базова дотація – 4392,8 тис. грн., додаткова дотація -2398,1тис.грн .

Найбільшу питому вагу в обсязі власних доходів складає податок на доходи з фізичних осіб – 63 %, податок на майно – 7,75 %, єдиний податок –
21,1 %, акцизний податок – 1,8 %, рентна плата  та плата за використання інших природних ресурсів – 6,05%.

Із загального обсягу видатків бюджету сільської ради 28743,5 тис. грн., найбільший обсяг видатків складають видатки на утримання загальноосвітніх навчальних закладів – 19987,440 тис. грн. ( 68,7 %), видатки на дошкільну освіту 1366,570 тис. грн. (3,8 %), видатки на утримання установ охорони здоров’я 723,9 тис. грн. ( 7,25 %), видатки на утримання установ культури –957,120 тис. грн. (3,3 %).

Найбільшу частку в загальному обсязі видатків становлять видатки на оплату праці та нарахування на заробітну плату – 22435,510 тис. грн. (62 %), оплату енергоносіїв – 831,290 тис. грн. (0,3 %), придбання продуктів харчування – 80,000 тис. грн. (0,05 %). В цілому на захищені статті видатків спрямовано
23358,150 тис. грн. ( 79,2 %), на інші статті видатків – 5385,350тис. грн. (21 %).

 

Обсяг бюджету загального фонду

Локницької сільської ради  Зарічненського  району Рівненської області

на 2018 рік

 

 

тис. грн.

№ п/п

Найменування

Затверджено з урахуванням змін
 на 201
8 рік

1

Податок та збір на доходи фізичних осіб

2242,0

2

Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів

162,0

3

Акцизний податок

61,0

4

Податок на прибуток підприємств

 

 

5

Податок на майно, в т.ч.:

316,7

 

податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

60,6

 

земельний податок з юридичних та фізичних осіб

39,3

 

орендна плата з юридичних та фізичних осіб

216,8

6

Єдиний податок

546,8

7

Адміністративні штрафи та санкції

3,2

8

Державне мито

-

9

Екологічний податок

-

10

Інші надходження

-

 

РАЗОМ

3331,7

11

Базова дотація

4392,8

12

Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

14870,5

13

Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

3709,5

14

Інші субвенції  сільському бюджету

-

15

Додаткова дотація

2398,1

 

Всього доходів:

28743,5

 

11

Спрямований вільний залишок бюджетних коштів

-

12

Кошти передані із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду)

-

 

 

 

 

 

 

Обсяг видатків загального фонду бюджету

Локницької сільської ради Зарічненського району Рівненської області

на 2018 рік

№ п/п

Найменування

Затверджено з урахуванням змін

1

Державне управління, в т.ч. :

1669,17

 

органи місцевого самоврядування

1669,17

2

 Освіта, в т.ч:

21354,010

 

Дошкільні заклади освіти

1366,570

 

Загальноосвітні школи (в т.ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми, в т.ч.:

19987,440

 

Інші освітні програми

140,0

3

Охорона здоров’я, в т.ч:

764,8

 

Центри ПМСД

723,9

 

Програми і централізовані заходи у галузі охорони здоров»я

40,9

4

Соціальний  захист та соціальне забезпечення

20,0

5

Житлово-комунальне господарство, в т.ч. :

140,0

 

Благоустрій міст, сіл, селищ

140,0

6

Культура і мистецтво, в т.ч:

852,0

 

Бібліотеки

411,320

 

Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу

548,8

7

Фізична культура і спорт

20,0

8

Реалізація програм у галузі сільського господарства

2,0

9

Інші послуги пов’язані із економічною діяльністю

-

10

Транспорт, дорожнє господарство, зв'язок, телекомунікації та інформатика

-

11

Цільові фонди

-

12

Видатки не віднесені до основних груп, в т.ч.:

3676,4

 

Резервний фонд

-

 

Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам

3038,8

 

Інші субвенції з сільського  бюджету районному бюджету

605,3

 

Пожежна охорона

32,3

Всього видатків:

28743,5

 

 

 

 

                 SWOT-аналіз територіальної громади.

СВОТ -аналіз це оцінка стартових можливостей перед розробкою практичних кроків по реалізації плану соціально економічного розвитку. 

Сильні сторони

Слабкі сторони

 1. Географічне розміщення на кордоні з Білоруссю та Волинською областю.
 2. Наявність річок та озер,лісу.
 3. Наявність корисних копалин і глини.
 4.  Наявність земель за межами населених пунктів, які потенційно можуть бути інвестиційними ділянками
 5. Наявність кваліфікованих робітників.
 6. Розвинута сфера культури
 7. Велика кількість підприємців, які швидко адаптуються в нових економічних умовах.
 1. Значна частка населення старшого за працездатний вік, природне скорочення населення
 2. Високий рівень безробіття
 3. Низький середній рівень оплати праці
 4. Низький рівень іноземних та внутрішніх інвестицій
 5. Мала частка малих підприємств у структурі економіки громади
 6. Неналежна якість, подекуди – відсутність дорожнього покриття між населеними пунктами громади
 7. Слабка інформатизація, мало центрів відкритого доступу до Інтернету.
 8. Низький рівень громадської активності
 9. Відсутність інфраструктури підтримки бізнесу

 

Можливості

Загрози

 1. Зростання попиту на продовольство на світовому ринку стимулюватиме розвиток АПК.
 2. Створення Національного парку «Нобельський»
 3. Зростання світового попиту на екологічно чисту продукцію АПК.
 4. Продовження реформ в Україні сприятиме покращенню бізнес-клімату
 5. Зростання популярності сільського, зеленого, культурного, світоглядного туризму серед населення України та Європи.
 6. Продовження євро інтеграційних процесів сприятиме зростанню зацікавленості інвесторів до України
 7. Початок діяльності в Україні проектів міжнародної технічної допомоги, які підтримуватимуть об‘єднані громади
 1. Продовження або замороження військового конфлікту на сході України
 2. Відплив за межі громади кваліфікованих кадрів
 3. Корупція
 4. Збільшення кількості порушених земель через видобуток бурштину
 5. Перекладання на місцеве самоврядування державних фінансових зобов‘язань щодо забезпечення соціальних стандартів
 6. Не завершено судову реформу

 

Основні  проблемні питання соціально-економічного

розвитку громади

 

У сфері охорони здоров’я

Потреба у капітальному та поточному ремонтах закладів охорони здоров’я  Локницької  сільської ради, зокрема:

Капітальний ремонт Фапу в с.Храпин ;  реконструкція адмінприміщення під лікарську амбулаторію в с.Кухче, капітальний ремонт лікарської амбулаторії в с.Кутин, поточний ремонт лікарської амбулаторії в с.Локниця, реконструкція приміщення Фапу під житло для сімейного лікаря в с.Кухче.

Низький рівень забезпеченості матеріально-технічної бази,  медичного обладнанням та медичною апаратурою лікарських амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів.

 

У житлово-комунальному господарстві.

Відсутність централізованого водопостачання та водовідведення.

Зношеність дорожнього покриття вулиць населених пунктів громади.

Відсутнє  освітлення вулиць населених пунктів.

Незабезпеченість достатньою кількістю дорожніх знаків та розмітки.

 

 

Екологічна ситуація.

Забруднення навколишнього середовища внаслідок аварії на ЧАЕС.

Наявність стихійних сміттєзвалищ та проблема вивезення твердих побутових відходів. Видобуток бурштину

 

У сфері соціального захисту населення.

Відсутність у сільській раді структурних підрозділів, які б здійснювали функції соціально захисту населення.

  

У сфері освіти.

Необхідність покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів.

Забезпеченість навчально-виховного процесу засобами інформаційно-комунікайнійних технологій.

Відсутність позашкільних навчальних закладів, як координаційних центрів виховної  та організаційно-методичної роботи.

Потреба в проведенні капітальних та поточних ремонтів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. Потреба в будівництві нової школи в с.Кухче.

Незабезпеченість закладів освіти сучасними спортивними та ігровими майданчиками. Відсутність спортивного  інвентарю в школах Локницької ОТГ.

 

У сфері культури.

Потреба в покращенні матеріально-технічної бази, проведенні капітальних та поточних ремонтів закладів культури, зокрема:             встановлення  системи опалення в будинку культури с.Локниця та заміна старих вікон на теплозберігаючі, придбання музичної апаратури; сільський клуб с.Храпин – заміна  дверей,  придбання акустичної системи;сільський клуб с.Кухче – перекриття даху та придбання стільців для сидіння;  сільський клуб с.Радове встановлення опалення та придбання музичної апаратури;   сільський клуб с.Нобель – перекриття покрівлі даху, ремонт грубок,  сільський клуб с.Задовже -  ремонт загорожі та придбання апаратури;     сільський клуб с.Кутин –, заміна дверей пожежного виходу, клуб с.Заозер»я –придбання музичної апаратури та капітальний ремонт покрівлі.

 

3. ЦІЛІ ТА ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ НА 2018 РІК

 

З метою забезпечення сталого соціально - економічного розвитку об’єднаної територіальної громади, на основі аналізу результатів розвитку за попередній період, нагальних потреб територіальної громади та можливостей бюджету громади на 2018 рік визначено цілі, пріоритети і завдання виконавчого комітету Локницької  ОТГ на поточний рік, розроблено заходи щодо їх реалізації.

 

Основні цілі:

 1. Розвиток технічної інфраструктури
 2. Створення умов для розвитку економіки територіальної громади.
 3. Розвиток  соціальної сфери
 4. Підвищення екологічної безпеки населення громади.

 

Пріоритетні завдання .

 

1.Проведення капітальних, поточних ремонтів та реконструкції закладів освіти, культури, охорони здоров’я.

2. Виготовлення проектно-кошторисних документацій об’єктів.

3. Придбання комунальної спеціалізованої техніки.

4. Організація вивезення твердих побутових відходів, ліквідація стихійних сміттєзвалищ.

5. Капітальні та поточні  ремонти доріг комунальної власності на території громади.

6. Забезпечення освітленням вулиць населених пунктів громади

(встановлення світло зарядних ламп, задля  економного використання

 енергії та заощадження  коштів  місцевого  бюджету).

7.Зміцення матеріально-технічної бази місцевої  пожежної команди.

 

Пріоритетними є напрями розвитку громади, спрямовані на підвищення якості життя її жителів.

Для поліпшення матеріальних складових якості життя важливо забезпечити економічне зростання, що призведе до зростання доходів і жителів населених пунктів громади і наповнення бюджету сільської ради. При цьому, для розвитку нематеріальних складових, формування яких забезпечується використанням суспільних засобів (соціальний захист, освіта, охорона здоров’я), необхідно забезпечувати ефективне використання місцевого бюджету.

План фінансування пріоритетних заходів проекту економічного і соціального розвитку населених пунктів Локницької  об’єднаної територіальної громади на 2018рік розроблений відповідно до Стратегії розвитку Рівненської області до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 18 грудня 2014 року № 1374.

 

 

4.Основні завдання та механізми реалізації Плану соціально-економічного розвитку Локницької сільської ради об’єднаної територіальної громади

Ціль 1.  Розвиток технічної інфраструктури громади

 

Завдання та заходи

Строки виконання

Показники виконання

Очікуваний результат

Завдання 1.1 Розвиток житлово-комунального господарства

Захід 1.1.1

Закупівля преса для  комунального підприємства «Обрій»

2018

Закупівля техніки

Покращення надання послуг

населенню

Завдання 1.2 Благоустрій населених пунктів

 

Захід 1.2.1

Проведення робіт із благоустрою сіл:

утримання доріг, тротуарів, скверів, вуличного освітлення;

ліквідація стихійних сміттєзвалищ, проведення озеленення

впорядкування місць видалення побутових відходів

Захід 1.2.1.

Встановлення дитячих майданчиків в с.Храпин ,Заозер»я, Кутин,Нобель

Захід 1.2.3

Облаштування прибережних смуг для відпочинку в с.Нобель озеро «Нобельське»,  с.Млин, біля «Засвітського» озера,  с.Заозер'я озеро Задовж'я та озеро «Посвідське».

Захід 1.2.4

 Придбання контейнерів  для роздільного збирання відходів в населених пунктах сільської ради .Захід 1.2.5 Встановлення нової загорожі біля обеліска в с.Кухче

 

2018

 

 

 

 

2018

Проведення робіт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проведення робіт

Покращення благоустрою населених пунктів

 

 

 

 

 

 

 

 

Створення умов для розвитку зеленого туризму

Завдання 1.3 Проведення капітальних та поточних ремонтів доріг

Захід 1.3.1

Проведення капітального ремонту автодороги с.Кухче-с.Радове

2018

Проведення ремонтних  робіт дорожнього покриття

Покращення якості дорожнього покриття

Захід 1.3.2

Виготовлення проектно-кошторисної документації по ремонту під»їзду до с.Заозер»я

2018

Проведення капремонту дорожнього покриття

Підвищення якості дорожнього покриття, скорочення часу доїзду аварійних служб

Захід 1.3.3

Проведення ремонту комунальної дороги по вул..Лісова в с.Храпин протяжністю 1 км

біло щебеневої дороги по вул. ім..Лесі Українки- 500 м,

-поточний ремонт вулиці Центральна в с.Нобель протяжністю 1 км

-поточний ремонт вулиці Центральна в с.Кутинок

-ямковий ремонт доріг в населених пунктах громади

2018

Проведення ремонтних робіт дорожнього покриття

Покращення якості дорожнього покриття

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь