Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України

До уваги освітян Рівненщини та учасників пробного ЗНО-2022!!!

Матеріал читаємо нижче та / або переходимо за цим гіперпокликанням на сайт оригінального повідомлення.

Особливості реєстрації для участі в пробному ЗНО-2022

У 2022 році кожному учасникові Пробного ЗНО буде надана можливість ознайомитися з процедурою проведення ЗНО на прикладі одного чи двох предметів, а також оцінити свої знання з усіх інших предметів ЗНО.
  1. Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – пробного тестування, пробного ЗНО, ПЗНО) є особи, які надіслали електронну заяву для його проходження та здійснили оплату.
  2. Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюється Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти (далі - ЛРЦОЯО) через мережу Internet.
  3. Реєстрація триватиме з 05 січня до 22 січня 2022 року.
  4. Для реєстрації особа, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, повинна:
Через 5 робочих днів після здійснення оплати, зайти на свою інформаційну сторінку та пересвідчитись, що платіж зараховано (статус заяви зміниться на "оплачена", що є підтвердженням факту реєстрації).
  • Пункти пробного ЗНО будуть створені, як правило, в обласних / районних центрах та / або в містах обласного значення.
    Якщо в районі (місті) виявить бажання брати участь у пробному ЗНО менше ніж 31 особа, то учасникам цього району (міста) буде надано можливість проходити пробне ЗНО в іншому населеному пункті.
  • Кожен зареєстрований учасник може скласти тести не більше, як із двох предметів за вибором згідно графіка:
    19 березня 2022 року:
    • українська мова ;
    • українська мова та література;

26 березня 2022 року:
    • історія України;
    • математика;
    • математика (завдання рівня стандарт);
    • фізика;
    • хімія;
    • біологія;
    • географія;
    • англійська мова;.
    • німецька мова;
    • французька;
    • іспанська мова.
  • Кожному зареєстрованому учасникові також буде надана можливість перевірити свій рівень знань з усіх інших предметів.
    Щоб скористатись цією можливістю потрібно буде з 19 до 21 березня (українська мова і література, українська мова) та з 26 до 28 березня (інші предмети ЗНО) зайти на свою інформаційну сторінку учасника пробного ЗНО, завантажити зошит(и) та бланк(и), виконати завдання роботи, натиснути на кнопку "результат" і перенести свої відповіді до електронного(их) бланка(ів). Результат(и) у шкалі 100-200 будуть опубліковані на цьому ж сервісі після 25 березня (українська мова і література, українська мова) та 01 квітня (інші предмети ЗНО).
  • Особи, які мають потребу створення для них особливих (спеціальних) умов проходження пробного ЗНО, повинні вказати про це під час реєстрації та підтвердити цю потребу скан-копією медичної довідки форми первинної облікової документації № 086-3/о.
  • Факт надходження до ЛРЦОЯО електронної заяви на участь у пробному ЗНО є підставою для опрацювання персональних даних у процесі підготовки та проведення пробного тестування відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».