Своєчасна оплата за спожиту електроенергію

Дата: 07.03.2023 10:08

Шановні жителі Локницької громади!

Вчасно оплачуйте рахунки за спожиту електроенергію, щоб не накопичувати борги. З часом за спожиті комунальні послуги все одно доведеться сплатити.

Здійснивши платіж, ви допомагаєте підтримати економіку нашої країни, підприємствам виробляти електрику, обслуговувати і ремонтувати мережі, підтримуєте роботу енергетиків, які цілодобово працюють над забезпеченням електричною енергією об’єктів військової та цивільної інфраструктури.

Рахунок за спожиту електричну енергію оплачується:

• протягом 5 робочих днів від дня отримання рахунка непобутовим споживачем;
  • протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка побутовим споживачем;
  • в інший термін, передбачений договором, але не пізніше 20 числа місяця наступного за розрахунковим.

Розрахуватися за спожиті послуги можна за допомогою онлайн сервісів (через особисті кабінети, мобільні застосунки, платежі системи: «Ощад24», «Приват24», «Монобанк» та інші). При введенні особового рахунку буде автоматично відображена сума до сплати за електроенергію.