Дводенне навчання з надання домедичної допомоги для членів Добровільної пожежної команди с. Кухче

Дата: 22.08.2023 15:58

Фото без описуВ рамках участі у проєкті «Акселерація потенціалу новостворених добровільних пожежних команд», інструктор Костянтин Федотов БО БФ «Солом’янські котики», провів дводенне навчання з надання домедичної допомоги для 10 членів Добровільної пожежної команди с. Кухче, 20-21 серпня 2023 року.

Фото без описуФото без опису

Під час заходу учасники навчилися проводити первинний огляд постраждалого, працювати з турнікетами, а також зупиняти кровотечу за допомогою тиснучих пов'язок: бандажа, звичайного бинта та інших засобів.
Окремий блок тренінгу був присвячений роботі з потерпілими з різними видами травм, підготовці постраждалого до евакуації за допомогою твердих та м'яких нош, відпрацювали сценарії на яких добровольці-пожежники показали закріплені знання та навички.

Фото без описуФото без опису

Проєкт «Акселерація потенціалу новостворених добровільних пожежних команд» впроваджується ГО «Добровольці-вогнеборці» у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фонд Східна Європа у партнерстві з Ukrainian Center for Independent Political Research і ГО Разом проти корупції за фінансової підтримки Європейського Союзу.