Добровільна пожежна команда с. Кухче спільно з місцевими пожежними командами ліквідували пожежу в господарській будівлі

Дата: 28.08.2023 11:45

24 серпня 2023р. о 02:38 до чергового диспечера Вараського районного управління ГУ ДСНС у Рівненській області за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу цегляної господарської будівлі критій шифером розміром 6х12м за адресою: с.Задовже вул. Центральна, Локницька громада.

До місця пожежі негайно було направлено: Добровільну пожежну команду с. Кухче, місцеву пожежну охорону с. Локниця та чергове відділення рятувальників 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини (смт. Зарічне).

Вогнем знищено покрівлю та перекриття господарської будівлі (цегляна, крита шифером, розміром 6х12м), 3 тони сіна, 3 тони соломи, 3 свині.

Причина пожежі та збитки встановлюються.