Пожежа в с. Локниця

Дата: 29.08.2023 15:54

29 серпня 2023року о 09:51, до чергового диспечера Вараського районного управління надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла в господарській будівлі дерев’яній критій шифером по дерев’яній обрешітці розміром 6х6м, за адресоюс. Локниця, вул. Лукашівська, 15, Локницької ТГ.

До місця пожежі негайно було направлено: Добровільну пожежну команду с. Кухче, місцеву пожежну охорону с. Локниця та чергове відділення рятувальників 13-го Державної пожежно-рятувальної частини смт. Зарічне.

Вогнем знищено: дерев’яну господарську будівлю.

Причина пожежі та збитки встановлюються.