Проведення конкурсу дитячих малюнків на пожежну тематику

Дата: 31.08.2023 14:25

Фото без описуФото без опису
З метою формування у дітей культури поводження з вогнем, залучення до дій, спрямованих на запобігання пожежам та іншим надзвичайним ситуаціям, проведений конкурс дитячих малюнків на пожежну тематику. Участь в заході взяли учні Кухченського ліцею, вікова категорія від 08 до 11 років.

Фото без описуФото без опису
Переможці:
1 місце - Харковець Денис;
 2 місце - Шевчук Сергій;
3 місце - Чухрай Ярослав.
Призи: за 1 місце - рюкзак, 2 - спортивна сумка і 3 - спортивна сумка.
Дякуємо дітям за участь у конкурсі!

Проєкт «Акселерація потенціалу новостворених добровільних пожежних команд» впроваджується ГО «Добровольці-вогнеборці» у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фонд Східна Європа у партнерстві з Ukrainian Center for Independent Political Research і ГО Разом проти корупції за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Щиро дякуємо представникам Громадської організації «Добровольці-вогнеборці» за можливість участі в проєкті «Акселерація потенціалу новостворених добровільних пожежних команд», отримання нового досвіду у реалізації проєкту.